talismano reikšmė, rankų darbo, tapyba (2022)

" Žinios " Ką gyvenime gali pakeisti povo plunksna

5788

Straipsnio įvertinimas

Tarp daugybės daiktų, kurie puošia namų interjerą, labai svarbią vietą užima povo - paukščio, kuris pagrįstai laikomas vienu gražiausių žemėje, - plunksna. Šiuo atveju požiūris į jį yra labai skirtingas: vieni mano, kad povo plunksnos namuose jų gyventojams suteikia tik teigiamų emocijų, o kiti, atvirkščiai, mano, kad šis objektas yra problemų ir nemalonumų šaltinis. Kas lemia tokį ryškų nuomonių apie povo plunksnas išsiskyrimą ir kokių patarimų reikėtų paisyti? Apie tai - toliau.

Taip pat skaitykite: Kalinių tatuiruočių reikšmė Kaukolė, karūna - valdžios siekiančių nusikaltėlių simboliai; karūna ant nugaros - pažemintas ...

talismano reikšmė, rankų darbo, tapyba (1)

Ar galime namuose laikyti povų plunksnas?

Senovės legenda apie povą

talismano reikšmė, rankų darbo, tapyba (2)

Pasaulio kultūroje šis paukštis su neįprasta uodega simbolizuoja saulę ir žvaigždes, yra orumo, grožio ir nemirtingumo simbolis. Kadangi povas turi daugybę "akių" ant uodegos, indėnai mato ne tik povo grožį, bet ir jo išmintį. Budistų vienuoliai turėjo paprotį nešioti povo uodegos plunksnas, nes jos simbolizavo užuojautą.

Yra senovinė kinų legenda apie povą.

Vieną dieną kinų išminčius pamatė prie vandens stovintį gražų paukštį. Jo plunksnos žėrėjo nuostabiomis spalvomis ir saulėje spindėjo šimtais skirtingų atspalvių. Išminčius priėjo prie paukščio ir norėjo su juo pasikalbėti. Tačiau paukštis net neatsigręžė, nes žiūrėjo į savo atspindį vandens paviršiuje.

(Video) 8 valandos ANGLŲ KALBOS EGZAMINO MOKYMO ŽODŽIAI su pavyzdinėmis frazėmis | Anglų kalbos praktika

Senukas nustebo dėl tokio nedraugiškumo, pakėlė ranką ir užstojo ja saulę. Žemę apgaubė tamsa. Paukštis, atitrūkęs nuo savo išvaizdos, atsisuko į išminčių. Jis paklausė, kas ji tokia. Kilnusis padaras atsakė, kad jo vardas yra Povas, ir jo širdyje apsigyveno liūdesys, nes jis svajojo nešti džiaugsmą, laimę ir meilę aplinkiniams, bet dar nesuprato, kaip tai padaryti.

Išminčius stebėjosi paukščio dosnumu ir kilnumu. Jis atitraukė ranką nuo saulės ir povo uodega vėl ėmė blizgėti nuostabiomis spalvomis. Bet vos tik pasaulis vėl tapo šviesus, paukštis nusisuko ir toliau grožėjosi savo atspindžiu, pamiršęs senuką ir pokalbį su juo.

Vyrui tai nepatiko ir jis nusprendė nubausti Povasą už tuščius žodžius. Jis pavertė paukštį žmonių džiaugsmo šaltiniu. Žavėdamasis juo žmogus jaučia laimę ir susižavėjimą.

Atrinkome keletą įdomių straipsnių, kuriuos galite perskaityti:

Stipriausios runų lazdos besąlygiškai meilei pritraukti

20.03.2019

Valkirijos amuleto reikšmė - senovės kario simbolis

20.03.2019
Fengšui mokymuose povas plačiai naudojamas kaip sėkmės simbolis.

Kaip ir kur gauti povo plunksnų

Praėjusiais amžiais šias egzotiškas plunksnas galėjo turėti tik turtingi žmonės. Povas yra atsargus ir jautrus paukštis, kurį sunku sugauti. Gražių plunksnų ieškantys medžiotojai kantriai sekė grobį ir ilgą laiką plunksnas imdavo tik iš gyvo paukščio. Todėl jie buvo reti ir brangūs. Būtų ne pro šalį žinoti, kad dažniausiai povų plunksnos yra rudos spalvos. O spalvų gausmas yra vizualinė apgaulė.

Šiuo metu klausimas, kur įsigyti povo plunksnų, sprendžiamas greitai ir be problemų. Privačiuose paukščių ūkiuose povai veisiami tik dėl nuostabių plunksnų.

talismano reikšmė, rankų darbo, tapyba (10)

Jų galima užsisakyti tiesiai iš ūkio ir internetu. Povo plunksnos bus pristatytos greitai ir operatyviai į bet kurią šalies dalį. Jų kaina svyruoja nuo 50 iki 500 rublių. Viskas priklauso nuo rašiklio kokybės ir ilgio, be to, užsakant didelius kiekius taikomos geros nuolaidos.

Taip pat skaitykite: Simbolis Solncevorot - pagrindinių slavų švenčių atributas
(Video) Židronė Čereškevičienė. Papuošalai iš odos. Tapyba


Ką reiškia talismanas

Talismanas su povo atvaizdu simbolizuoja grožį. Magiška galia slypi didelėje paukščio uodegoje, todėl jis toks gražus, kad šimtmečiais yra gerbiamas, gerbiamas ir aukštinamas. Povo amuletas pritrauks į namus džiaugsmą, kuris atneša grožį, išmintį ir sėkmę.

talismano reikšmė, rankų darbo, tapyba (11)

Grožis atsispindi visose veiklos srityse. Tai svarbu ir asmeniniame gyvenime, ir karjeroje. Priklausomai nuo to, kuria kryptimi talismanas bus padėtas namuose, žmogaus gyvenime įvyks teigiamų pokyčių.

Povo atvaizdas gali būti naudojamas kaip talismanas: jis apsaugos nuo pavojaus ir išdavystės, taip pat padės žmogui susidoroti su gyvenimo sunkumais, suteiks jam psichinės stiprybės.

Yra nuomonė, kad povas skatina intuiciją ir padeda daryti įtaką žmonėms. Ar tai tiesa, galite sužinoti tik pasinaudoję amuletu.

Statulėlei tinkama medžiaga

Iš aukso pagamintos statulėlės yra galingiausias talismanas. Net maža paukščio figūrėlė, inkrustuota brangakmeniais, per labai trumpą laiką gali teigiamai paveikti žmogaus gyvenimą.

Tačiau ne visi gali sau leisti brangius amuletus. Metalas, stiklas, keramika - tinkamos medžiagos povų figūrėlėms gaminti. Tiek dažytas, tiek siuvinėtas paukštis turi galios. Jei norite povo, galite jį pasigaminti iš popieriaus, o paskui nudažyti mėgstamomis spalvomis.

Zonoms aktyvuoti galite naudoti ne tik figūrėles. Povo uodegos plunksnos taip pat pasižymi galinga energija, kuri gali paskatinti pokyčius.

Kilnaus paukščio veiksmai bet kokia forma bus naudingi. Pavyzdžiui, molinė figūrėlė, padėta turto sektoriuje, suaktyvins pinigų srautą. Karjeros zonoje pasipuošę metaliniu talismanu, sulauksite sėkmės profesiniame gyvenime.

Paveikslas su povais namuose

Ne tik paukščio figūrėlės, bet ir jo atvaizdai gali būti naudojami kaip talismanas, amuletas ar amuletas. Dažnai kabinete ar biure kabinami povų paveikslai, nes šių būtybių atvaizdas simbolizuoja sėkmę visuose dalykuose ir padeda kopti karjeros laiptais. Sėkmė gali pasireikšti įvairiais būdais, priklausomai nuo to, kokia veikla užsiimate.

(Video) Europos paslėptas perlas! Gražiausias Bulgarijos miestas 🇧🇬

Paveikslo pritraukiama energija sudarys palankias sąlygas vidiniam savininko tobulėjimui, taip pat paskatins naujų ir įdomių žmonių atėjimą į jo gyvenimą.

Prieštaravimo priežastys

Pirmiausia reikėtų pažymėti, kad didelius požiūrio į povo plunksnas skirtumus lemia konkrečios tautos tradiciniai įsitikinimai. Todėl Azijos šalyse, kuriose gyvena šis paukštis, ši plunksna laikoma viena geriausių dovanų bet kurių namų šeimininkams. Kinijoje povai garbinami jau daugelį amžių, tai liudija daugybė meno kūrinių, ypač susijusių su fengšui praktika. Kai kurie kinų didikai net ant šeimos herbo kabindavo povus, tikėdamiesi pritraukti turtus ir sėkmę.

Mūsų šalyje, kaip ir daugumoje Europos šalių, povo plunksnos vertinamos kur kas mažiau. Žinoma, dėl išvaizdos nėra nė menkiausio prieštaravimo - kiekvienas iš jų lengvai papuoštų bet kokį interjerą. Dar vienas rūpestis yra tai, kad daugelyje Europos šalių povų plunksnos laikomos nesėkmingomis. Daugelis žmonių pataria nelaikyti jų namuose, nes jie gali pritraukti nesėkmes, tiek mažas, tiek didesnes.

Kaip savo rankomis pasigaminti fengšui simbolį

talismano reikšmė, rankų darbo, tapyba (19)

Amuleto su povu galia ir vertė slypi tame, kad jį gaminant į amuletą perduodama žmogaus minčių energija. Pavą galite pasigaminti iš bet kokios medžiagos, pavyzdžiui, molio, sūrios tešlos ar plastilino. Pagrindinė figūrėlės gaminimo taisyklė - dekoruojant paukščio uodegą naudoti kuo daugiau spalvų. Jis turėtų būti nudažytas kuo ryškiau. Būtų gražu, jei spalvos virpėtų. Jei ne, galite naudoti gražius akmenėlius, karoliukus ir kitas medžiagas.

Taip pat skaitykite: Experientia est optima magistra

Amuletas gali būti pagamintas kaip aplikacija, o uodega gali būti sukurta naudojant iš uodegos iškritusią povo plunksną.

Jei povas yra jūsų paties nupiešta emblema, jis taip pat atneš klestėjimą, sėkmę ir pripažinimą.

Namų patogumai

Mielos sofos pagalvėlės su povo plunksnos raštu būtų puikus interjero papildymas. Patalynė ir lovatiesės su egzotiškų paukščių plunksnų piešiniais atrodo labai efektingai ir išskirtinai. Kilimai su povo spalva gali būti originalus atitinkamo stiliaus kambario dizaino papildymas.

(Video) Militant atheism | Richard Dawkins

Svarbiausia, kad visi baldai tarpusavyje derėtų pagal spalvą, tekstūrą ir stilių. Nors visada verta eksperimentuoti ir rasti ką nors unikalaus ir artimo savo širdžiai.

Plunksnų elementų dekore gali būti bet kuriame elemente. Tai paveikslai, staliniai šviestuvai, įvairių rūšių plokštės, tekstilė, užuolaidos ir dar daugiau. Tūrines arba siauras vazas su plunksnų puokšte reikėtų statyti pačiose netikėčiausiose vietose. Tai padės išvengti primityvaus karališkų plunksnų naudojimo. Plunksnų panaudojimo interjere galimybių yra daug, svarbiausia - nebijoti fantazuoti.

Tinkama vieta namuose

Įrengęs namuose dieviškojo paukščio atvaizdą, žmogus pritraukia į savo namus jaukumą, suaktyvina naudingus energijos srautus, kurie sukuria džiaugsmo, harmonijos ir ramybės atmosferą.

Tokiame paveikslėlyje paukštis gali būti vaizduojamas su ištiesta arba įtraukta uodega. Pirmuoju atveju tai padės žmogui įgyti pasitikėjimo savo jėgomis, suteiks pilnatvės, gyvenimo harmonijos pojūtį. Antruoju atveju jis apsaugos nuo neapgalvotų sprendimų ir neapgalvotų veiksmų.

talismano reikšmė, rankų darbo, tapyba (20)

Jei šiaurinį sektorių papuošite paukščio atvaizdu, netrukus galėsite būti paaukštintas karjeros laiptais arba sulaukti svarbių žmonių pripažinimo. Šiuo atveju šiaurinio sektoriaus zoną reikėtų puošti mėlyna ir juoda spalvomis, nes šios spalvos sustiprins amuleto poveikį.

Paukštis su puikia uodega, esantis pietiniame sektoriuje, atneš šlovę ir garbę. Jei šios srities interjerą papildysite raudonos ar aukso spalvos dekoracijomis, amuleto įtaka sustiprės. Taip pat galima naudoti paukščio su ryškia, ugnine uodega paveikslėlį.

Gera vieta povui būtų pietvakarių sektoriuje, kuris atsakingas už meilės santykius ir partnerystę. Čia geriau pastatyti paukščių porą, kuri simbolizuos žmonių tarpusavio supratimą, laimę ir harmoniją jų sąjungoje.

Tik vakarų kryptimi nėra tinkama vieta statyti povo statulą ar kabinti povo paveikslą. Šis sektorius atsakingas už vaikus ir kūrybiškumą. Paukščio energija gali skatinti pernelyg didelį išdidumą ir pasipūtimą, o tai neigiamai paveiks žmogaus kūrybiškumą ir kitų nuomonę apie jį.

Dekoruojant pasirinktą sektorių svarbu nepamiršti, kad atmosfera ir interjeras turėtų būti malonūs žmogui, o paukščio statulėlė ar paveikslas turėtų kelti džiaugsmą ir susižavėjimą.

Talismano stiprinimas ir aktyvinimas

Prieš įdėdami povo figūrą į bet kurią vietą, pasigaminkite stebuklingą povo simbolį, kurį turite laikyti bet kuriame sektoriuje, ir pripildykite jį papildomos energijos, naudodami degančią liepsną, dėl kurios amuleto veikimas taps dar veiksmingesnis. Tuo pačiu tikslu du kartus per savaitę padėkite figūrėlę prie ugnies. Jei figūrėlė pagaminta iš minkštos medžiagos, kuri gali išsilydyti, padėkite ją toje pačioje patalpoje, kurioje dega ugnis, pvz., prie židinio. Galite naudoti žvakes ir uždegti jas šalia paveikslo.

Talismanas įgaus daugiau galios, jei bus reguliariai šaukiamas. Užmegzkite pokalbį su povu, kuriame žavitės juo ir pagerbsite jo grožį. Paukščiui taip pat reikia skanėsto. Riešutus ir kruopas arba sėklas reikia supilti į mažą lėkštutę ir padėti priešais būtybę.

(Video) RASTA PŪSTANTĮ LOBĮ! | Senoviniai apleisti Italijos rūmai, visiškai užšaldyti laike

Puošiant namus šio gražaus paukščio atvaizdu, nepamirškite, kad jam reikia rūpesčio, meilės ir dėmesio. Dulkėta ir po kelių dienų pamiršta figūrėlė niekaip nepakeis situacijos ar padėties namuose. Jei juo rūpinsitės, netrukus dėkingas spalvotas arba baltas povas atneš gerovę ir laimę žmogui ir jo šeimai.

Videos

1. High Density 2022
(The Barista League)
2. Korėjos kryžiaus paslapties atvejis
(Mr. Blue Book)
3. ♑️ 𝗖𝗔𝗣𝗥𝗜𝗖𝗢𝗥𝗡 𝗢𝗰𝘁𝗼𝗺𝗯𝗿𝗶𝗲 𝗧𝗮𝗿𝗼𝘁𝗦𝗰𝗼𝗽 ♑️ 𝗣𝗿𝗶𝗻 𝗜𝗨𝗕𝗜𝗥𝗘 ❤️ 𝗩𝗮 𝗩𝗶𝗻𝗱𝗲𝗰𝗮𝘁𝗶 𝗦𝗶 𝗩𝗮 𝗥𝗲𝗴𝗲𝗻𝗿𝗮𝘁𝗶 🌟!
(Heka Astro Tarot)
4. Miško viduryje rado apleistą liuksemburgiečių namelį!
(Explomo)
5. Visit WARSAW City Guide | What to SEE, DO & EAT in Warsaw, Poland
(Nomadic Samuel - Travel Channel)
6. Dirbu privačiame turtingųjų ir žinomų muziejuje. Siaubo istorijos. Siaubas.
(PROROK)

Top Articles

You might also like

Latest Posts

Article information

Author: Jeremiah Abshire

Last Updated: 10/10/2022

Views: 5744

Rating: 4.3 / 5 (74 voted)

Reviews: 89% of readers found this page helpful

Author information

Name: Jeremiah Abshire

Birthday: 1993-09-14

Address: Apt. 425 92748 Jannie Centers, Port Nikitaville, VT 82110

Phone: +8096210939894

Job: Lead Healthcare Manager

Hobby: Watching movies, Watching movies, Knapping, LARPing, Coffee roasting, Lacemaking, Gaming

Introduction: My name is Jeremiah Abshire, I am a outstanding, kind, clever, hilarious, curious, hilarious, outstanding person who loves writing and wants to share my knowledge and understanding with you.