Piešimo programa Creative ➡️ Creative Stop ▷ ➡️ (2023)

Jis turi meninį talentą parduoti, o jo darbus pripažįsta ir vertina draugai ir šeima. Esate laisvos rankos piešimo magas ir net patys paprasčiausi eskizai yra mylimi visų. Jūsų piešimo talentas taip pat yra tikras pasididžiavimo šaltinis ir jūs daug patenkinote, kai kitiems parodote savo mažuosius šedevrus.

Tačiau ne visi turi savo įgimtus meninius sugebėjimus; Pavyzdžiui, yra jūsų draugas, kuris dalijasi ta pačia aistra piešti, bet kuris norėtų tobulėti. Todėl jūs norėtumėte jiems patarti piešimo programa kurie taip pat yra jūsų pasiekiami. Jūs atėjote į reikiamą vietą. Šiame savo vadove pasiūlysiu įrenginių programų sąrašą androidas, „iOS“ ir „Windows“, kurie padės jums išreikšti savo kūrybiškumą iki galo. Tuo pačiu metu galite juos rekomenduoti draugams ir šeimos nariams, kurie dalijasi jūsų pomėgiu, bet gali būti ne tokie talentingi.

Mano patarimas yra kelias minutes perskaityti šį vadovą ir sužinoti, kuris iš jų jums labiau patinka piešimo programa Kad aš tau patarsiu. Tai, ko jums reikia, yra tik vienas mobilusis telefonas arba planšetinį kompiuterį (jei norite turėti didesnį ekraną piešimui) su Operacinės sistemos „Android“, „iOS“ arba „Windows“. Akivaizdu, kad yra ryšys su Internetas atsisiųsti programas, kurias aš jums informuosiu. Visos programos, kurias rekomenduosiu, yra atsisiųsti nemokamaibet kai kurie gali pasiūlyti Papildomos mokamos paslaugos.

Rodiklis

  • 1 Bambuko popierius („Android“ / „iOS“ / „Windows“)
  • 2 Popierius („iOS“)
  • 3 Begalinis tapytojas („Android“ ir „iOS“)
  • 4 „Adobe Illustrator Draw“ („Android“ ir „iOS“)
  • 5 „Autodesk“ eskizų knyga („Android“ / „iOS“ / „Windows“)

Bambuko popierius („Android“ / „iOS“ / „Windows“)

Sukūrė „Wacom“, įmonė, garsėjanti savo grafikos planšetėmis, Bambuko popierius Tai gana paprasta ir intuityvi programa, skirta virtualiam lakštui suteikti daug erdvės idėjoms ir kūrybai. „Bambuko popieriaus“ programa yra galima nemokamai skirta „Android“, „iOS“ ir „Windows“. Jei naudojate „iOS“, jį galima atsisiųsti iPad bet ne už "iPhone"; „Windows“ galima tik įrenginiuose su OS langai 10 u 8.1; „Android“ galite atsisiųsti į mobiliuosius telefonus ir planšetinius kompiuterius.

Programa leidžia jums sukurti eskizus, paimti vekseliai ir piešti, spalvinti ir net paryškinti dėka įrankių, sudarytų iš virtualių rašiklių, žymeklių ir teptukų, serijos.
Kai atsisiųsite programą naudodamiesi viena iš mano pateiktų nuorodų, jūsų paprašys prisiregistruoti „Inkspace“, per kurią turinio sinchronizavimas visuose įrenginiuose, kuriuose pasirinkote naudoti programą.

Kai pateksite į programos esmę, iškart pamatysite, kaip turimi įrankiai yra paprasti, tiesioginiai ir prieinami visiems. Jūsų žinioje yra rašikliai ir virtualūs žymekliai, iš kurių galite pasirinkti. Galite nuspręsti, koks yra brūkšnys ir kokia spalva, ir žaisti su šio tipo virtualiais nešiojamaisiais kompiuteriais. Jūs netgi galite pasirinkti popieriaus rūšį (horizontaliomis ir vertikaliomis linijomis, kvadratinėmis arba taškinėmis).

Nesulėtinkite savo kūrybiškumo ir nesijaudinkite dėl klaidų; Trintuko funkcija leidžia atšaukti ir bandyti dar kartą be apribojimų. Baigę kurti, taip pat galite pasirinkti eksportuoti savo darbą .will arba .will formatu.PDF arba atspausdinkite tiesiogiai skaitmeniniu būdu arba ant popieriaus.

„Bambuko popieriaus“ programa yra atsisiųsti nemokamai „Android“, „iOS“ ar „Windows“, bet ji taip pat siūlo keletą papildomos mokamos funkcijos. Jei spustelėsite Carro iš tikrųjų pamatysite, kad galima pasirinkti kitas popieriaus rūšis: intelektualųjį, kūrėją, dailininką ar rašytoją.

Taip pat gali būti keletas įrankių už mokestį : akvarelės šepetys ir pastelė, pvz. Bet kokiu atveju, nėra prievolės mokėti iš karto už prieigą. Jei paspausite mygtuką Pradėti testą48 valandas galėsite nemokamai naudotis visais įrankiais ir užrašų knygelėmis, po to turėsite galimybę juos įsigyti, jei norite.

Popierius („iOS“)

taikymas vaidmuo „iOS“ ji yra šiek tiek panaši į aukščiau paminėtą „Bamboo Paper“ programą. Galima tik „iOS“, Popierius yra nemokamai Nors kai kurias pažangias funkcijas, tokias kaip sinchronizavimas ir patobulinti įrankiai, galima atrakinti įjungiant 6,49 euro abonementą šešiems mėnesiams. Galite atsisiųsti iš „App Store“ ir naudoti keliaudami iš savo „iPhone“ ir „iPad“. Tačiau tam reikalinga 8.0 ar naujesnės versijos „iOS“ versija.

Kai atsisiųsite „Popierių“ naudodamiesi nuoroda, kurią jums pateikiau, tada, kai ji pirmą kartą paleidžiama, programa parodys jums trumpą vadovėlį, kuriame nurodoma, kaip naršyti jame ir galbūt pakeisti turinio rodymo būdą. .

Peržiūrėję iliustracinį vadovą, paspauskite mygtuką Norėdami pradėti norėdami pasiekti „Paper“ darbo vietą ir pagrindiniame ekrane palieskite vieną iš užrašų knygelės Galima atidaryti ir paliesti vieną iš jame esančių lapų, kad pradėtumėte piešti naudodamiesi žemiau pateiktais įrankiais: goma, naudinga taisant klaidas ir nevalingus požymius; plunksna, nubrėžti smūgį ant rašiklio; pieštukas, nupiešti pieštuko potėpį; l 'žymeklio rašiklis, išryškinti piešinio sritį; šepetys, Norėdami piešti akvarelėmis arba plunksna, piešti su smulkiu taškiniu žymekliu.

Be aukščiau paminėtų „pagrindinių“ įrankių, „Paper“ taip pat yra keletas pažangių įrankių, kuriuos, kaip sakiau anksčiau, galima atrakinti užsisakius „Pro“ prenumeratą, kuri kas šešis mėnesius kainuoja 6,49 euro. Tarp pažangių popieriaus įrankių randame valdovas leidžia nubrėžti tiesias linijas ir paprastas geometrines figūras, rolas leidžia greitai uždengti visas lapo sritis ir žirklės Dėl to galima iškirpti kai kurias savo dizaino dalis ir perkelti jas į bet kurį lapo tašką.

Popieriuje tai nėra būtina sargyba jų „meno kūriniai“ naudojant specialią komandą „Išsaugoti“, nes kūriniai automatiškai išsaugomi, kai tik vartotojas uždaro lapą paliesdamasx), esančiame viršutiniame kairiajame kampe. Tačiau piešinį galite išsaugoti vietoje paspausdami rodyklė esančią po nešiojamu kompiuteriu, kurį ką tik įsitraukėte, ir pasirinkę vieną iš galimų išsaugojimo ar bendrinimo parinkčių.

Begalinis tapytojas („Android“ ir „iOS“)

Sukūrė „Infinite Studio Mobile“ plėtros komanda, Begalinis tapytojas yra par excellence paraiška tapybos ir piešimo mėgėjams. „Infinite Painter“ reikalauja naudoti „Android“ planšetinį kompiuterį, mobilųjį telefoną ar „iPad“, nes tai yra išsamesnė programa, skirta labiau patyrusiems vartotojams.

Programa suteikia daugiau nei 80 šepetėlių, tačiau taip pat suteikia galimybę kurti naujus. Siūlomi įrankiai yra pažangūs, nuo to momento, kai įmanoma sukurti 3D brėžinius. Kai kurie įrankiai yra suderinami net su „Adobe Photoshop“ ir yra palaikomi filtrai, sluoksniai ir mišiniai.

Galite importuoti vaizdus iš savo įrenginio galerijos arba tiesiogiai įkelti failą PSD formatu. Tobulesnis ir funkcionalesnis taikymas, palyginti su minėtais aukščiau, reikalaujantis daugiau laiko visoms savo galimybėms ištirti.

Galimas begalinis tapytojas nemokamai „Android“ ir „iOS“, tačiau yra keletas pažangių įrankių tik už mokestį. Įdiegę vis tiek galėsite pasiekti neribotą prieigą prie visų funkcijų ir įrankių Nemokamas septynių dienų bandomasis laikotarpis.

„Adobe Illustrator Draw“ („Android“ ir „iOS“)

taikymas Adobe Illustrator piešti atsisiųsti nemokamai „Android“ ir „iOS“ mobiliuosiuose telefonuose ir planšetiniuose kompiuteriuose tai leidžia kurti laisvų rankų vektorinius piešinius net naudojant mobilųjį įrenginį.

Aš pasirenku pranešti jums apie šią programą iš daugelio, pasiekiamų mobiliuosiuose įrenginiuose, nes ji yra „Adobe Creative Suite“ produktų dalis. Tiesą sakant, „Adobe“ kompanija yra gerai žinoma dėl savo skirtų skaitmeninių vaizdo ir grafikos programų. Šiuo atveju taip pat siekiama „Adobe Illustrator Draw“ programos profesionalūs iliustratoriai, grafikos dizaineriai ir menininkai.

Programa vis dar tinkama naudoti ir mažiau patyrusiems, nes oficialioje svetainėje jie yra prieinami daugybei vadovėlių, kuriuos naudojant galima išmokti manevruoti naudojantis programa. Jei nesate profesionalas, bet ketinate išbandyti savo jėgas vektoriniame piešinyje, naudodami „Adobe Illustrator Draw“ rasite duonos dantis.

„Adobe Illustrator Draw“ siūlo daugybę vektorinių šepetėlių ir leidžia tinkinti savo įrankių juostą, kad kūrybingumui būtų palikta laisvos vietos. Labai platus funkcijų, kurias rekomenduoju, taikymas, net jei ieškote kuo pažangesnio įrankio, kuriame dažnai naudojamos kitos „Adobe“ programos, tokios kaip „Adobe Photoshop“ ir „Adobe Illustrator“.

„Autodesk“ eskizų knyga („Android“ / „iOS“ / „Windows“)

Kaip „Adobe Illustrator Draw“, „Autodesk“ eskizų knyga Tai programa, į kurią atkreipiu dėmesį dėl kūrėjų visuomenės svarbos. „Autodesk“ yra istorinė JAV įmonė, o jos programinės įrangos kokybė yra gerai pripažinta.

„Autodesk SketchBook“ yra nemokamai skirta „Android“, „iOS“ ir įrenginiams su operacine sistema langai 10.

Ar yra programa mėgėjams tapybos ir piešimo laisva ranka, kuriuos galite naudoti nepriklausomai nuo savo įgūdžių lygio. Nors tai yra pažangi programa, sąsaja yra paprasta ir intuityvi, leidžiančią visais įmanomais ir neįsivaizduojamais būdais suteikti laisvos vietos savo kūrybai.

Programa siūlo daugybę įrankių, tokių kaip teptukai, pieštukai ir žymekliai, todėl ji yra labai tiksli liečiant. Sudėtingesniems procesams yra prieinami patobulinti įrankiai, skirti vaizdams transformuoti, verti „Adobe Photoshop“: atranka, lasso ar stebuklinga lazdelė, sluoksnių sluoksniai ir įrankiai vaizdams užpildyti. Deja, tačiau kai kurios iš šių priemonių yra dalis Pro versija programos ir jūsų paprašys sukurti pirkimai programoje arba įrašą Prenumerata į tam skirtą programą.

Prenumeratos versija tikrai yra išsamesnė ir siūlo daug daugiau funkcijų, įskaitant tinkinamus įrankius, daugiau šepečių, efektų ir įvairaus tipo vaizdų transformavimo. Prenumerata yra 4.99 euro per mėnesį arba 29.99 euro per metus.

Taip pat yra daugybė „Autodesk SketchBook“ vadovų, kuriuose galima išsamiai ir panašiai paaiškinti įdomiausias programos savybes.

Top Articles
Latest Posts
Article information

Author: Catherine Tremblay

Last Updated: 01/17/2023

Views: 5810

Rating: 4.7 / 5 (67 voted)

Reviews: 90% of readers found this page helpful

Author information

Name: Catherine Tremblay

Birthday: 1999-09-23

Address: Suite 461 73643 Sherril Loaf, Dickinsonland, AZ 47941-2379

Phone: +2678139151039

Job: International Administration Supervisor

Hobby: Dowsing, Snowboarding, Rowing, Beekeeping, Calligraphy, Shooting, Air sports

Introduction: My name is Catherine Tremblay, I am a precious, perfect, tasty, enthusiastic, inexpensive, vast, kind person who loves writing and wants to share my knowledge and understanding with you.