kas tai? Svoris, norma, pajamos, balansas ir bendra formulė (2022)

Ką reiškia bruto? Išvertus iš italų - prastas, šiurkštus. Kokiu tikslu tai nėra labai malonus žodis, vartojamas įvairiose mūsų gyvenimo srityse? Jis yra plačiai naudojamas apskaitos ir mokesčių, transporto įmonių ir laivyba, kredito ir draudimo, net geriausi protus žmonijos mokslininkai priėmė šį terminą. Kaip galima sujungti visas šias sritis su vienu tiek žodžiu nėra labai gražus vertimas? Gross - kas tai?

Viskas yra labai paprasta, dažniausiai tai vertėreiškia žodį "bruto", šiek tiek kitoks - nešvarus. Tai reiškia, kad tie, kurie užsiima skaičiavimu, statistika ar mokslinė veikla, atsižvelgia į kažkam apsunkintus rodiklius, ty netikslius, netikslius duomenis. Atrodo, kad italai turi tokį žodžio brutto reikšmę, galbūt figuratiškai, bet vis tiek yra. Manoma, kad ji buvo įvežta į tarptautinę terminų terminą italų prekybininkams, pasidalijant dviejų rūšių svoriais: su pakuotėmis ir be pakuotės (bruto ir neto). Dabar Italijoje naudojamas ne brutto, o lordas.

kas tai? Svoris, norma, pajamos, balansas ir bendra formulė (1)

Mokykla

Pirmą kartą mes susiduriame su šiuo žodžiu. Mes papasakojo apie bruto svoris yra: Ką tai reiškia, kas yra ir kaip apskaičiuoti. Dėl užsakymo pakartoti vardan paprastai būna iš mokyklos: Svoris, arba, o svorio, nieko daugiau, nei prekių (grynosios) ir pakavimo (konteinerius), svorio suma. Pridedant šiuos du rodiklius, susidaro bruto. Paprasčiausios užduotys buvo apskaičiuoti produktus be pakuotės. Pavyzdžiui, būtina apskaičiuoti, kiek kilogramų bananų dėžėje, jei ji pati sveria vieną kilogramą, o bendras svoris keturių. Vidurinėje mokykloje, mes buvo paprašyta apie tai, kiek porcijų gali būti pagaminti iš 3 kg bulvių, jei iš -300 g porcija, ir išvalyti 30% bruto svoris? Paprasta aritmetika plėtoti mūsų mąstymą ir yra pasirengę už sunkų ir atsakingą užduočių, kurios mes susisieksime, išeina iš mokyklos ir universiteto sienų.

kas tai? Svoris, norma, pajamos, balansas ir bendra formulė (2)

Prekyba

Tai vieta, kur terminas "bendras svoris"yra naudojamas su neįtikėtinai dažnumu. Prekės, atvykstančios į parduotuves, skirtos parduoti, pateikiamos pakavimo konteineriuose. Tai leidžia išsaugoti pristatymą, palengvina saugojimą. Bet jis bus parduodamas be padėklų ir medinių dėžučių! Ką turėčiau daryti? Viskas yra paprastas ir paprastas. Parapija yra ant prekių, užregistruotų bruto svoriu. Parduosime neto (tai priešinga reikšmė, antipodas (ty neto svoris)). Grynasis minusas bruto suteiks konteinerio svorį.

Beje, labai dažnai registruojama bruto svorisprekių ženklas lyginamas su grynuoju svoriu. Tačiau, supirkdami viščiuką supakuose į paletę (mažą plastikinį krepšį), mes žinome, kiek svoris pati yra pati viščiukas, ir kiek tai buvo įdėta į jį. Daugelis gamintojų nustojo vartoti terminą "bruto", tačiau atskirai nurodydami produkto svorį ir pakuotės / pakuotės svorį. Tikriausiai tai yra daug patogiau pirkėjams.

Mokslas

kas tai? Svoris, norma, pajamos, balansas ir bendra formulė (3)

Kitas filialas, kuriame vartojamas šis terminasne mažiau nei mokykloje ar parduotuvėje, tai yra mokslinė veikla. Bendra formulė, kuri taip pat yra empirinė (patirtis - išversta iš graikų), yra ne daugiau kaip būdas išreikšti praktinius eksperimentus visuotinai pripažintų simbolių pagalba. Taigi mokslininkai formuluoja savo atradimus, eksperimentus, apibūdindami tai, kas buvo įgyta empiriškai.

Tiesioginis terminas vartojamas ekonomikoje,kur teorinės vertybės yra "nukreiptos" į tikrąsias (empirines) vertybes. Chemijoje bendroji formulė yra ne kas kita kaip būdas pateikti informaciją apie kiekybinę molekulių sudėtį, o ne struktūrinę ar izometrinę. Fizikoje ši frazė yra naudojama, kai kalbama apie aprašytą patirtį, tačiau ji nėra patvirtinta pakankamu argumentų skaičiumi. Laikui bėgant, panašios empirinės (bendrosios formulės) "įgyja" įrodymų bazę ir pakeičiamos tiksliomis formulėmis.

Pristatymas

Laivai ir bruto - kas tai yra ryšys? Akivaizdu, kad jei tai yra krovinio konteineriuose (pakuotės) klausimas ir čia ir čia laivai? Tarptautinėje jūrų laivyboje šis terminas vartojamas atsižvelgiant į registracijos tonažą. Laivo dydis apskaičiuojamas registracijos tonomis. Tai ne svoris / masė, bet tomas. Būtent šis rodiklis reiškia, kai kalbama apie bendrą viso laivo patalpų kiekį. Tai reiškia, kad viena bruto registrų tona yra 2,83 kub. Metrų. m (100 kubinių svarų).

kas tai? Svoris, norma, pajamos, balansas ir bendra formulė (4)

Patalpų nuoma

Tai dar viena pramonė, kurioje terminas "bruto" yra tinkamas. Šiame kontekste ji turi tokią reikšmę: atlygio už naudojimąsi nuomos ploto suma su komunalinių paslaugų sąskaitomis. Tai yra standartinis klausimas, kurį nuomininkai pateikia nuomotojui (kuris moka už šviesą / dujas / vandenį?) Gali atrodyti paprasčiau (sutartyje nurodoma bendra suma?). Emko ir glausta, ar ne?

Draudimas

Yra dar viena sąvoka, sudaryta iš žodžiobrutto Apskaičiuojant draudimo įmokas, dažniausiai šį terminą naudoja draudimo bendrovės. Asmuo, apdraustas pagal sutartį, moka bruto draudimo įmoką. Ši suma yra bruto norma. Tai, savo ruožtu, susideda iš neto normos ir apkrovos. Grynasis kursas sudaro bazinį fondą, iš kurio draudimo išmokos bus mokamos. Savo ruožtu apkrovą sudaro papildomos išlaidos, kurias turi sumokėti draudimo kompanija. Apskritai kalbant, tai yra indėlis išlaikant personalą, patalpas, administracinę veiklą ir, žinoma, įmonės pelną. Dėl banalių apibendrinimų draudimo bendrovė apskaičiuoja išmokų pagal draudimo sutartis sumas gyventojams ir įmonėms.

Automobiliai ir bruto

Ką gali būti, kai kalbama apie auto? Akivaizdu, jei mes kalbame apie automobilio masę su pakrauta ir be jo, ir jei ji proporcingai priklauso nuo mokesčių atskaitymų sumos, tai kaip? Faktas yra tas, kad variklio tūriui, tiksliau jo galiai, taikomas privalomas apmokestinimas. Kuo didesnis rodiklis, tuo brangesnis yra transporto mokestis. Visi žino!

kas tai? Svoris, norma, pajamos, balansas ir bendra formulė (5)

Daugeliui šie žodžiai atrodys stebina,bet vis tiek egzistuoja, ir terminologija, ir dar daugiau. Nors sąžiningai sakyti, kad mūsų šalyje ši formuluotė beveik išnyko. Faktas yra tas, kad kai kurie gamintojai nurodė variklio bendrąją produkciją. Tai reiškia, kad agregato darbas buvo priimtas kaip pagrindas ant stovo, o ne apkrovos masė su papildoma įranga, generatorius arba aušinimo sistemos siurblys. Iš tiesų automobilis gali judėti naudojant mažiau nei 20 proc. Galios. Dėl to jūs gaunate padorų įmoką, taigi ir didelį transporto mokesčius. Siekiant pašalinti tokio pobūdžio netikslumus, būtina atlikti egzaminą, kai patvirtinti darbuotojai patvirtina, kad galia yra didelė, o ne neto, kaip reikalaujama įstatyme.

kas tai? Svoris, norma, pajamos, balansas ir bendra formulė (6)

Atlyginimas

Kompensacija už darbą ir bruto. Kas tai yra? Kur yra ryšys? Tai labai paprasta. Dažnai darbdaviai, norintys pritraukti darbuotojus, išreiškia darbą, kurį jie privalo mokėti už savo darbą be mokesčių. Darbuotojas yra natūraliai laimingas, tačiau mokama diena ateina, kai viskas patenka į vietą. "Jo rankose" yra daug mažesnė nei pažadėta. Tai yra tokiu atveju atlyginimas už darbą yra grynasis, o darbdavio nurodytas dydis iš pradžių yra bruto darbo užmokestis.

Balansas

Beje, įmonėje šis terminas bruttoyra naudojamas daugiau nei bet kada. Viena iš kitų priežasčių, dėl kurios pateikta paraiška, yra sukurtas finansinis dokumentas (sąnaudų ir pajamų balansas), kuris leidžia apibendrinti patikimą informaciją, kad būtų galima pamatyti visą vaizdą apie tai, kas vyksta bendrovėje, siekiant sumažinti išlaidas, padidinti pelną. Bendras balansas laikomas "nešvariu", nes jame yra straipsnių, rodančių įrangos nusidėvėjimą, patalpų ir transporto nusidėvėjimą ir pan. Dažniausiai tokio tipo balansas naudojamas moksliniam arba statistiniam darbui. Kasdienėje praktikoje sukuria grynąjį balansą.

Siekiant teisingumo, tai būtina pasakytiBendras banko balansas, priešingai nei įprastos organizacijos balanse, yra sukurtas šiek tiek kitaip. Jis turi tuos pačius rodiklius, kaip ir apskaitos ataskaita, tačiau straipsnių skaičius yra mažesnis (skirtingai nuo bendro balanso, sukurto reguliariai organizacijai ar įmonei), bet "įvykių" paveikslas yra platesnis, todėl kalbant, sukuriamas bendras balansas.

kas tai? Svoris, norma, pajamos, balansas ir bendra formulė (7)

Pelnas

Bendrosios pajamos yra ne daugiau kaip visa sumagamybos pelnas (įmonė), taip sakant, bruto. Jame neatsižvelgiama į tokius sąnaudų straipsnius kaip mokesčiai ir atlyginimai, transporto ir patalpų nusidėvėjimas. Bendra visų parapijų suma yra bendrosios pajamos. Įmonės grynasis pelnas matomas iš grynojo balanso, kuriame grynosios pajamos yra aiškiai nurodytos.

Gyventojai

Statistinė apskaita tvarkoma perbendrojo koeficiento apskaičiavimas. Šis terminas nereiškia tikslių skaičių, bet, grubiai sakant, jis sukuria iliuzinius planus. Koeficientas apskaičiuojamas pagal formulę, o rezultatas aiškiai parodo, kiek viena mergina gims mergaites (mergaites, o ne berniukus), kurie ateityje taps motina ir atneš savo vaikus į šviesą. Šie skaičiai yra labai savavališki, jie rodo apytikslį gyventojų pakeitimą, neatsižvelgiant į mirtingumą. Reikėtų pažymėti, kad apskaičiavimas atliekamas dviem kryptimis: bendruoju gyventojų reprodukcijos rodikliu ir bendru vaisingumo rodikliu.

kas tai? Svoris, norma, pajamos, balansas ir bendra formulė (8)

P.S.

Iš to, kas išdėstyta pirmiau, galima daryti išvadą, kadpaprastas žodis, kurio iš pirmo žvilgsnio elementarios reikšmės iš tikrųjų gali būti kur kas sudėtingesnis, naudojamas buhalterinės apskaitos ir apmokestinimo, transporto įmonių ir laivybos, skolinimo ir draudimo srityse ir, svarbiausia, gana teisėtai.

Dar kartą pakartosime ne tik visą bruto sąvokos reikšmę, kiek pramonės sričių ir kryptys, kuriomis vartojamas šis žodis, o tai daroma pasauliniu mastu:

 1. Prekių svoris konteineryje.
 2. Registruoti laivo tonažą.
 3. Bendras įmonės, banko, draudimo bendrovės ir tt pelnas
 4. Organizacijos balansas (bendra apskaita).
 5. Visas draudimo įmokos mokestis.
 6. Automobilio variklio tūris.
 7. Darbo užmokestis.
 8. Teoriniai duomenys visuotinai pripažintuose simboliuose.
 9. Patalpų nuoma.
 10. Atsižvelgiant į gyventojų gimstamumą.
 11. Mokslas ir švietimas.

</ p>>

You might also like

Latest Posts

Article information

Author: Edmund Hettinger DC

Last Updated: 10/05/2022

Views: 5712

Rating: 4.8 / 5 (58 voted)

Reviews: 89% of readers found this page helpful

Author information

Name: Edmund Hettinger DC

Birthday: 1994-08-17

Address: 2033 Gerhold Pine, Port Jocelyn, VA 12101-5654

Phone: +8524399971620

Job: Central Manufacturing Supervisor

Hobby: Jogging, Metalworking, Tai chi, Shopping, Puzzles, Rock climbing, Crocheting

Introduction: My name is Edmund Hettinger DC, I am a adventurous, colorful, gifted, determined, precious, open, colorful person who loves writing and wants to share my knowledge and understanding with you.