kaip teisingai piešti paveikslėlius visiems suaugusiems? Kaip gražu pradedantiesiems dažyti juos savo rankomis pagal instrukcijas su dažais? (2023)

Paveikslai pagal skaičius

kaip teisingai piešti paveikslėlius visiems suaugusiems? Kaip gražu pradedantiesiems dažyti juos savo rankomis pagal instrukcijas su dažais? (1)

Turinys

 1. Kas tai yra?
 2. Kaip išsirinkti paveikslą?
 3. Paruošimas
 4. Kaip teisingai piešti?
 5. Naudojant skirtingus stilius
 6. Naudingi patarimai

Paveikslėlių piešimas pagal skaičius yra ne tik jaudinanti patirtis, bet ir puiki galimybė gauti gražų interjero elementą, galintį papuošti bet kurį kambarį. Be to, tokio pobūdžio veikla gali būti tokia patraukli, kad pasiekę tobulumo darbe galite saugiai rengti pristatymus artimiesiems ir draugams. Be to, tokių paveikslėlių siužetų yra labai daug.

kaip teisingai piešti paveikslėlius visiems suaugusiems? Kaip gražu pradedantiesiems dažyti juos savo rankomis pagal instrukcijas su dažais? (2)

kaip teisingai piešti paveikslėlius visiems suaugusiems? Kaip gražu pradedantiesiems dažyti juos savo rankomis pagal instrukcijas su dažais? (3)

kaip teisingai piešti paveikslėlius visiems suaugusiems? Kaip gražu pradedantiesiems dažyti juos savo rankomis pagal instrukcijas su dažais? (4)

kaip teisingai piešti paveikslėlius visiems suaugusiems? Kaip gražu pradedantiesiems dažyti juos savo rankomis pagal instrukcijas su dažais? (5)

Kas tai yra?

Tapyba pagal skaičius yra tapybos rinkinys. Tuo pačiu metu dydžiai gali būti skirtingi - nuo labai miniatiūrinių drobių iki labai didelių. Dalykų pasirinkimas taip pat labai platus, todėl galima pasirinkti paveikslėlį bet kokiam kambariui, vaikui ir suaugusiam, pradedančiajam ir patyrusiam meistrui.

kaip teisingai piešti paveikslėlius visiems suaugusiems? Kaip gražu pradedantiesiems dažyti juos savo rankomis pagal instrukcijas su dažais? (6)

kaip teisingai piešti paveikslėlius visiems suaugusiems? Kaip gražu pradedantiesiems dažyti juos savo rankomis pagal instrukcijas su dažais? (7)

kaip teisingai piešti paveikslėlius visiems suaugusiems? Kaip gražu pradedantiesiems dažyti juos savo rankomis pagal instrukcijas su dažais? (8)

(Video) High Density 2022

kaip teisingai piešti paveikslėlius visiems suaugusiems? Kaip gražu pradedantiesiems dažyti juos savo rankomis pagal instrukcijas su dažais? (9)

Į rinkinį dažniausiai įeina pagrindiniai komponentai.

 • Drobė... Būtent ant jo bus tepami dažai. Tai drobė, ant kurios tam tikros sritys yra sunumeruotos.

Kuo daugiau plotų ir kuo jie mažesni, tuo sunkesnis darbas, tuo ilgiau užtruks sukurti paveikslą.

kaip teisingai piešti paveikslėlius visiems suaugusiems? Kaip gražu pradedantiesiems dažyti juos savo rankomis pagal instrukcijas su dažais? (10)

kaip teisingai piešti paveikslėlius visiems suaugusiems? Kaip gražu pradedantiesiems dažyti juos savo rankomis pagal instrukcijas su dažais? (11)

 • Neštuvai... Daugeliu atvejų drobė iš karto pritvirtinama prie jos. Todėl pakanka išpakuoti visus daiktus, juos išlankstyti ir galima pradėti dirbti.

kaip teisingai piešti paveikslėlius visiems suaugusiems? Kaip gražu pradedantiesiems dažyti juos savo rankomis pagal instrukcijas su dažais? (12)

kaip teisingai piešti paveikslėlius visiems suaugusiems? Kaip gražu pradedantiesiems dažyti juos savo rankomis pagal instrukcijas su dažais? (13)

 • Šepečiai... Rinkinyje gali būti vienas šepetėlis arba keli iš karto. Visada patogiau turėti skirtingus variantus, nes labai siauroms vietoms gali tikti tik labai plonas šepetys. Nors didelius plotus geriausia dažyti dideliu teptuku.

Net jei rinkinyje yra tik vienas teptukas, geriau įsigyti papildomų kopijų.

kaip teisingai piešti paveikslėlius visiems suaugusiems? Kaip gražu pradedantiesiems dažyti juos savo rankomis pagal instrukcijas su dažais? (14)

kaip teisingai piešti paveikslėlius visiems suaugusiems? Kaip gražu pradedantiesiems dažyti juos savo rankomis pagal instrukcijas su dažais? (15)

 • Dažai... Rinkinyje yra dažų, kuriuos reikia naudoti kuriant paveikslą.Bet vėlgi, jei pageidaujama, galima įsigyti papildomų dažų.

kaip teisingai piešti paveikslėlius visiems suaugusiems? Kaip gražu pradedantiesiems dažyti juos savo rankomis pagal instrukcijas su dažais? (16)

kaip teisingai piešti paveikslėlius visiems suaugusiems? Kaip gražu pradedantiesiems dažyti juos savo rankomis pagal instrukcijas su dažais? (17)

 • Spalvotas paveikslas... Turite sutelkti dėmesį į tai, ir tai suteikia idėją, kaip atrodys galutinė versija.

kaip teisingai piešti paveikslėlius visiems suaugusiems? Kaip gražu pradedantiesiems dažyti juos savo rankomis pagal instrukcijas su dažais? (18)

kaip teisingai piešti paveikslėlius visiems suaugusiems? Kaip gražu pradedantiesiems dažyti juos savo rankomis pagal instrukcijas su dažais? (19)

 • Schema... Ant jo yra žymėjimai. Kiekviena spalva turi savo numerį. Belieka ant drobės rasti norimą skaičių ir nudažyti reikiama spalva.

Kaip išsirinkti paveikslą?

Piešimas skaičiais sužavės ne tik vaiką, jis tinka absoliučiai visiems suaugusiems.

Renkantis paveikslą, turėtumėte atkreipti dėmesį į daugybę svarbių niuansų.

 • Pirmą kartą teisingiau būtų įsigyti nedidelį paveikslą.... Taigi galite suprasti, ar ši veikla jums patinka, ar ne. Per didelis variantas gali iš karto pavargti, o darbo rezultatas pasimatys labai greitai, darbus teks suskirstyti į daugybę etapų. Tai ypač verta prisiminti, kai paveikslas perkamas vaikui. Jei pagrindinis tikslas – jį sužavėti, reikia ieškoti mažo paveikslo, bet su didelėmis detalėmis.
 • Nuotraukos skiriasi sudėtingumo lygiu... Vėlgi, galioja tas pats principas. Geriau, jei yra mažai arba visai nėra labai smulkių detalių. Tokias drobes sunku piešti. Reikia būti labai atsargiems, teks dirbti labai plonu šepetėliu, o jei netyčia užlipsite į gretimą vietą su netinkamos spalvos dažais, teks ieškoti būdų, kaip nudažyti išlindusius potėpius. . Darbas pasirodys aplaidžiai.
 • Verta sutelkti dėmesį į biudžetą.... Kuo produktas geresnis, kuo daugiau komponentų jame yra, tuo jis brangesnis. Kaina priklauso ir nuo prekės ženklo populiarumo, drobės dydžio. Iš pradžių geriau įsigyti aukštos kokybės gaminius, nes dirbti su jais yra lengviau ir maloniau.
 • Kitas svarbus momentas – sklypo pasirinkimas.... Jų skaičius yra toks didelis, kad absoliučiai kiekvienas gali pasirinkti kažką pagal savo skonį. Atskirą nišą užima gamta, čia galima rasti įvairiausių gamtos reiškinių ir peizažų: saulėtekio ir saulėlydžio, jūros ir kalnų, miško ir upių krantų, rudens ir žiemos, pavasario ir vasaros. Labai populiarūs paveikslai, kuriuose matomos atpažįstamos įvairių šalių vietos (Prancūzija, Anglija, Olandija, Rusija, Vokietija). Visų rūšių gyvūnai veikia kaip atskira stovykla: katės, šunys, tigrai, lokiai, delfinai ir kiti. Religinei temai taip pat atstovauja įvairūs šventieji ir bibliniai pasakojimai. Taip pat yra visokių gėlių, žaislų, animacinių filmukų, įžymybių portretų. Tarp tokios įvairovės lengva susipainioti, todėl naršyti tenka tik pagal savo skonį.
 • Pirkdami būtinai turėtumėte atidaryti dėžutę ir patikrinti drobę... Visi skaičiai ir sritys turi būti aiškiai įskaitomi ir aiškiai pažymėti. Jei vaizdai per daug išblukę, o skaičiai prastai įskaitomi, tai apsunkins darbą, sugadins nuotaiką, rezultatas gali būti ne toks, kokio tikėjotės.
 • Jei prekė perkama per internetinę parduotuvę, turite atidžiai perskaityti visas prekės savybes., peržiūrėkite pridėtas nuotraukas, taip pat atkreipkite dėmesį į jau įsigijusių šią prekę atsiliepimus. Paprastai tai labai padeda naršyti.

kaip teisingai piešti paveikslėlius visiems suaugusiems? Kaip gražu pradedantiesiems dažyti juos savo rankomis pagal instrukcijas su dažais? (22)

kaip teisingai piešti paveikslėlius visiems suaugusiems? Kaip gražu pradedantiesiems dažyti juos savo rankomis pagal instrukcijas su dažais? (23)

kaip teisingai piešti paveikslėlius visiems suaugusiems? Kaip gražu pradedantiesiems dažyti juos savo rankomis pagal instrukcijas su dažais? (24)

kaip teisingai piešti paveikslėlius visiems suaugusiems? Kaip gražu pradedantiesiems dažyti juos savo rankomis pagal instrukcijas su dažais? (25)

Paruošimas

Norint pradėti kurti paveikslą akriliniais dažais (kažkas mieliau tai daro flomasteriais, bet efektas tikrai ne toks, kaip dažais), reikia paruošti savo darbo vietą. Iš tiesų, būsimo darbo kokybė tiesiogiai priklauso nuo patogumo ir komforto.

 • Stalas turi būti patogus... Jame turėtų tilpti pati drobė, visi dažai, teptukai. Diagrama turi būti priešais jus, taip pat paveikslėlis, kad galėtumėte periodiškai patikrinti originalą. Dar geriau, jei namuose turite molbertą. Tada piešti bus dar patogiau.
 • Ypatingas dėmesys turėtų būti skiriamas apšvietimui... Idealu, jei dieną piešti prie lango, kad ant drobės kristų natūrali šviesa. Vakare, be viršutinio apšvietimo, ant stalo būtinai turi būti stalinė lempa su pakankamai ryškia šviesa, kad visi maži skaičiai būtų aiškiai matomi.Menkiausia klaida gali sugadinti vaizdą, ir jūs turite ją ištaisyti.
 • Būtinai paruoškite švarias servetėles, kuris pravers, jei reikės pašalinti dažų perteklių, nušluostyti paviršių, nušluostyti šepetėlius.
 • Verta paruošti ir pačius dažus, atidarykite tas dėžutes, kurios bus naudojamos artimiausiu metu.
 • Ir dar reikės šepetėlių, stiklinės vandens jiems išskalauti... Taip pat galite paruošti paletę. Gali būti, kad teks maišyti dažus. Jei paveikslėlyje gausu įvairių atspalvių, norint pasiekti norimą toną, teks maišyti kai kuriuos dažus.

kaip teisingai piešti paveikslėlius visiems suaugusiems? Kaip gražu pradedantiesiems dažyti juos savo rankomis pagal instrukcijas su dažais? (26)

kaip teisingai piešti paveikslėlius visiems suaugusiems? Kaip gražu pradedantiesiems dažyti juos savo rankomis pagal instrukcijas su dažais? (27)

kaip teisingai piešti paveikslėlius visiems suaugusiems? Kaip gražu pradedantiesiems dažyti juos savo rankomis pagal instrukcijas su dažais? (28)

Kaip teisingai piešti?

Nupiešti paveikslą savo rankomis nėra sunku, tačiau pradedantiesiems teks šiek tiek paeksperimentuoti, kad išmoktų greitai ir gražiai piešti, kad galėtų sukurti savo šedevrą. Patogiau piešti ant drobės neštuvais.

O jei rinkinys be neštuvų, tuomet drobę ant neštuvų geriau traukti pačiam ir pataisyti, kad darbas tikrai pasirodytų kokybiškas.

kaip teisingai piešti paveikslėlius visiems suaugusiems? Kaip gražu pradedantiesiems dažyti juos savo rankomis pagal instrukcijas su dažais? (29)

kaip teisingai piešti paveikslėlius visiems suaugusiems? Kaip gražu pradedantiesiems dažyti juos savo rankomis pagal instrukcijas su dažais? (30)

Kiekviename rinkinyje yra instrukcijos, kuriose bus nurodyta, kaip naudoti rinkinį, kad jis būtų tinkamas. Bet yra keletas gudrybių, kurios geriausiai žinomos iš anksto.

 • Yra būdas dažyti nuo didelių iki mažesnių daiktų. Tokiu atveju iš pradžių dažomi tik dideli objektai, o tik tada pereinama prie mažų. Šis metodas supaprastins pradedančiųjų darbą.
 • Kai kuriems, priešingai, bus lengviau iš pradžių sutvarkyti mažas detales, o tada pereiti prie didelių. Ši parinktis ypač aktuali, kai maži plotai pereina prie didelių.
 • Kitas variantas – pradėti dažyti iš viršaus ir palaipsniui eiti žemyn. Vienam patogiau pradėti nuo dešiniojo kampo, kitam – iš kairės. Tokio dažymo privalumas yra tas, kad dažai netepa, o tyliai džiūsta. Tačiau tuo pat metu reikia atsižvelgti į tai, kad yra ir minusas. Vienu metu bus sunaudota daug dažų, šepetėlius teks plauti dažniau.
 • Varginantis pasirinkimas, bet pateisinamas labai sudėtingam darbui, kai jie pasirenka sritis su vienu numeriu ir tik jas piešia, tada pereina prie sričių su kitu numeriu. Atskirų nedidelių plotų paieškai reikia daugiau laiko. Tačiau galiausiai svarbu darbų kokybė ir grožis, todėl laiko tausoti neverta.
 • Kitas būdas, kai pirmiausia pasirenkate elementus, kuriuos norite dažyti šviesiais dažais, o tada pereikite prie objektų su tamsiomis spalvomis.

kaip teisingai piešti paveikslėlius visiems suaugusiems? Kaip gražu pradedantiesiems dažyti juos savo rankomis pagal instrukcijas su dažais? (31)

kaip teisingai piešti paveikslėlius visiems suaugusiems? Kaip gražu pradedantiesiems dažyti juos savo rankomis pagal instrukcijas su dažais? (32)

Tai yra pagrindiniai principai, tačiau kiekvienas gali sugalvoti savo, patogų jam asmeniškai. Galbūt kas nors norės pirmiausia nupiešti priekinį planą ir tada pereiti prie galinių objektų arba atvirkščiai. Kita vertus, kažkas pirmiausia norės nubrėžti kraštus, o tada atkreipti dėmesį į kompozicijos centrą.

kaip teisingai piešti paveikslėlius visiems suaugusiems? Kaip gražu pradedantiesiems dažyti juos savo rankomis pagal instrukcijas su dažais? (33)

kaip teisingai piešti paveikslėlius visiems suaugusiems? Kaip gražu pradedantiesiems dažyti juos savo rankomis pagal instrukcijas su dažais? (34)

Naudojant skirtingus stilius

Žinoma, kiekvienas menininkas turi savo stilių. Tačiau dažant paveikslus skaičiais, taip pat visiškai įmanoma naudoti skirtingus stilius, kad paveikslas atrodytų holistiškesnis, išsamesnis. Juk dažnai tenka perteikti, pavyzdžiui, lietaus siūlus, išsipūtusį debesį, vandens paviršiumi slystančius saulės spindulius. Visa tai galima padaryti naudojant skirtingus potėpius, dažų konsistenciją. Galite daryti didelius pasitikėjimo potėpius arba lengvus plunksninius.

Pažvelkime į keletą stilių, kurie padės paįvairinti jūsų tapybą.

 • Pointilizmas - tai technika, kai vienoje srityje uždedama daug mažų taškelių, tai suteikia objektui švytėjimo efektą.
 • Spalvų perėjimas galima padaryti, jei šepetį išskalaujate, pamerkite į švarų vandenį ir švelniais judesiais pašalinsite ryškų perėjimą tarp spalvų.
 • Cirrus perėjimas tai galima padaryti, jei padarysite lengvus ir greitus potėpius, o tada retušuosite kraštą, kur viena spalva pereina į kitą.
 • Lengvas padengimas pasirodys, kad atskiesite dažus vandeniu, o po to plonu sluoksniu užtepsite ant kito džiovinto atspalvio. Tai suteiks skaidrų efektą.
 • Dekoravimas reikia atlikti po to, kai dažymas bus baigtas.Tai gali būti kai kurios smulkios detalės (taškeliai, linijos), kurios suteiks paveikslui išbaigtumo.

kaip teisingai piešti paveikslėlius visiems suaugusiems? Kaip gražu pradedantiesiems dažyti juos savo rankomis pagal instrukcijas su dažais? (35)

kaip teisingai piešti paveikslėlius visiems suaugusiems? Kaip gražu pradedantiesiems dažyti juos savo rankomis pagal instrukcijas su dažais? (36)

Naudingi patarimai

   Tie, kurie jau įkišo į rankas šią kūrybą, noriai dalijasi patirtimi su pradedančiaisiais ir duoda patarimų, į kuriuos verta įsiklausyti.

   • Ruošiantis šiai pamokai su savimi geriau turėti papildomų daiktų, kurie gali palengvinti darbą.... Pavyzdžiui, padidinamasis stiklas padės pamatyti mažas detales ir skaičius, patepti dažais tinkamas vietas. Vandens talpykla turi turėti du skyrius. Viename išplauna teptukus, kitame skiedžia dažus. Geriausia visada po ranka turėti papildomų šepetėlių. Netyčia nudažytas vietas ar dėmes patogiau pašalinti švariu šepetėliu, pamirkytu vandenyje. Korektorius arba balti akriliniai dažai taip pat padės išvalyti klaidas.
   • Dažant geriau naudoti 2-3 sluoksnius.... Taip greičiausiai bus galima nupiešti visus skaičius, o vaizdas atrodys pilnas.
   • Didelį vaidmenį atlieka galutinis paveikslo dizainas.... Dažniausiai jį galima pakabinti ant sienos tiesiai ant neštuvų. Tačiau kartais galite pasiimti gražų rėmą, atitinkantį bendro interjero stilių.
   • Kai kurie žmonės nori padengti paveikslą laku, kai dažai visiškai išdžiūvo.... Tai suteiks papildomo blizgesio ir apsaugos dažus nuo blukimo.
   • Jei rinkinys perkamas kaip dovana, būtinai atsižvelkite į žmogaus, kuriam paveikslas skirtas, įgūdžių lygį.taip pat pasiteirauti apie jo skonį. Jei jis nepriima religinių temų, vargu ar jam patiks tapyti angelus ir ikonas. Tačiau floros ir faunos mylėtojui tikrai patiks paveikslai su tigrais, panteromis ar nuostabiomis rožėmis ir lelijomis.

   kaip teisingai piešti paveikslėlius visiems suaugusiems? Kaip gražu pradedantiesiems dažyti juos savo rankomis pagal instrukcijas su dažais? (37)

   kaip teisingai piešti paveikslėlius visiems suaugusiems? Kaip gražu pradedantiesiems dažyti juos savo rankomis pagal instrukcijas su dažais? (38)

   kaip teisingai piešti paveikslėlius visiems suaugusiems? Kaip gražu pradedantiesiems dažyti juos savo rankomis pagal instrukcijas su dažais? (39)

   kaip teisingai piešti paveikslėlius visiems suaugusiems? Kaip gražu pradedantiesiems dažyti juos savo rankomis pagal instrukcijas su dažais? (40)

   Top Articles
   Latest Posts
   Article information

   Author: Lidia Grady

   Last Updated: 02/08/2023

   Views: 5806

   Rating: 4.4 / 5 (65 voted)

   Reviews: 88% of readers found this page helpful

   Author information

   Name: Lidia Grady

   Birthday: 1992-01-22

   Address: Suite 493 356 Dale Fall, New Wanda, RI 52485

   Phone: +29914464387516

   Job: Customer Engineer

   Hobby: Cryptography, Writing, Dowsing, Stand-up comedy, Calligraphy, Web surfing, Ghost hunting

   Introduction: My name is Lidia Grady, I am a thankful, fine, glamorous, lucky, lively, pleasant, shiny person who loves writing and wants to share my knowledge and understanding with you.