Kaip piešti ant nagų? 77 nuotraukos Kaip išmokti piešti ir ką galima piešti ant nagų? Kaip padaryti iškilusius piešinius? Nubrėžkite tiesias ir kitas linijas (2023)

Manikiūras su raštu

Kaip piešti ant nagų? 77 nuotraukos Kaip išmokti piešti ir ką galima piešti ant nagų? Kaip padaryti iškilusius piešinius? Nubrėžkite tiesias ir kitas linijas (1)

Turinys

 1. Mados tendencijos
 2. Treniruočių kortelės
 3. Ko reikia?
 4. Įvairių technikų ypatybės
 5. Gražios idėjos
 6. Kaip piešti?

Profesionalus dizainas ant nagų puošia moterišką komplektą ir dažnai suteikia jam ypatingą statusą. Naujokas meistras anksčiau ar vėliau turi susidurti su tokia apdaila. Šio straipsnio tikslas bus supažindinti skaitytoją su pagrindiniais piešimo niuansais, kurie gali tapti mokymosi pagrindu.

Kaip piešti ant nagų? 77 nuotraukos Kaip išmokti piešti ir ką galima piešti ant nagų? Kaip padaryti iškilusius piešinius? Nubrėžkite tiesias ir kitas linijas (2)

Kaip piešti ant nagų? 77 nuotraukos Kaip išmokti piešti ir ką galima piešti ant nagų? Kaip padaryti iškilusius piešinius? Nubrėžkite tiesias ir kitas linijas (3)

Kaip piešti ant nagų? 77 nuotraukos Kaip išmokti piešti ir ką galima piešti ant nagų? Kaip padaryti iškilusius piešinius? Nubrėžkite tiesias ir kitas linijas (4)

Kaip piešti ant nagų? 77 nuotraukos Kaip išmokti piešti ir ką galima piešti ant nagų? Kaip padaryti iškilusius piešinius? Nubrėžkite tiesias ir kitas linijas (5)

Kaip piešti ant nagų? 77 nuotraukos Kaip išmokti piešti ir ką galima piešti ant nagų? Kaip padaryti iškilusius piešinius? Nubrėžkite tiesias ir kitas linijas (6)

10

nuotraukos

Mados tendencijos

Prieš pradėdami piešti ant nagų, turite žinoti kai kuriuos manikiūro taškus. Piešiniai šiandien nėra atsitiktiniai – jie parenkami atsižvelgiant į manikiūro sezoniškumą ar kokį reikšmingą įvykį. Pavyzdžiui, tai gali būti sniego senis ar elnias Naujųjų metų rinkiniui, kawaii katė širdies formos akimis Valentino dienai arba gėlių dizainas kovo 8 d.

Kaip piešti ant nagų? 77 nuotraukos Kaip išmokti piešti ir ką galima piešti ant nagų? Kaip padaryti iškilusius piešinius? Nubrėžkite tiesias ir kitas linijas (7)

Kaip piešti ant nagų? 77 nuotraukos Kaip išmokti piešti ir ką galima piešti ant nagų? Kaip padaryti iškilusius piešinius? Nubrėžkite tiesias ir kitas linijas (8)

Kalbant apie sezoniškumą, svarbu teisingai patekti į konkretų metų mėnesį. Priešingu atveju manikiūras atrodys bent jau netinkamas.

Kaip piešti ant nagų? 77 nuotraukos Kaip išmokti piešti ir ką galima piešti ant nagų? Kaip padaryti iškilusius piešinius? Nubrėžkite tiesias ir kitas linijas (9)

Kaip piešti ant nagų? 77 nuotraukos Kaip išmokti piešti ir ką galima piešti ant nagų? Kaip padaryti iškilusius piešinius? Nubrėžkite tiesias ir kitas linijas (10)

Kaip piešti ant nagų? 77 nuotraukos Kaip išmokti piešti ir ką galima piešti ant nagų? Kaip padaryti iškilusius piešinius? Nubrėžkite tiesias ir kitas linijas (11)

Kitas niuansas yra vykdymo teisingumas. Ji reiškia griežtas piešinių dozavimas. Be to, kad vaizdai neturėtų puošti visų nagų, jų negalima kartoti. Jie remiasi viena tema. Dizaine vienas nagas bus papuoštas pagrindiniu paveikslu, o likusieji akcentai taps jo sąsaja su manikiūro technika, kuri buvo sukurta kaip dizaino pagrindas.

Pavyzdžiui, kai jie dažo manikiūrą su pelėda (šiandien madingas dizainas), dizainui skiriami ne daugiau kaip trys iš dešimties nagų. Nagų plokštelės be rašto yra pagamintos vienos spalvos, kad dizainas taptų išraiškingesnis bendrame fone. Pelėda nudažyta tik ant vienos nago plokštelės. Piešiniuose ant nagų-raiščių gali būti pavaizduotos paukščio plunksnos, padarytos dažais, kuriais buvo nudažytas pats paukštis.Plunksnų kampas gali būti skirtingas, taip pat dydis.

Kaip piešti ant nagų? 77 nuotraukos Kaip išmokti piešti ir ką galima piešti ant nagų? Kaip padaryti iškilusius piešinius? Nubrėžkite tiesias ir kitas linijas (12)

Kaip piešti ant nagų? 77 nuotraukos Kaip išmokti piešti ir ką galima piešti ant nagų? Kaip padaryti iškilusius piešinius? Nubrėžkite tiesias ir kitas linijas (13)

Kaip piešti ant nagų? 77 nuotraukos Kaip išmokti piešti ir ką galima piešti ant nagų? Kaip padaryti iškilusius piešinius? Nubrėžkite tiesias ir kitas linijas (14)

(Video) How to Sweater Nails Design 💅

Tapatybę gali būti sunku pasiekti, jei dizainas yra monogramų arba nėrinių garbanos formos. Čia jie taip pat pasirūpina, kad įvaizdžio neapsunkintų manikiūro technika. Pavyzdžiui, ant vienos nago plokštelės sunku sutalpinti raštą, gradientą, švarko „šypseną“. Šiuo atveju piešinys koreliuojamas su nago plokštelės dydžiu, pasirenkant vieną dalyką (gradientą arba striukę).

Kaip piešti ant nagų? 77 nuotraukos Kaip išmokti piešti ir ką galima piešti ant nagų? Kaip padaryti iškilusius piešinius? Nubrėžkite tiesias ir kitas linijas (15)

Kaip piešti ant nagų? 77 nuotraukos Kaip išmokti piešti ir ką galima piešti ant nagų? Kaip padaryti iškilusius piešinius? Nubrėžkite tiesias ir kitas linijas (16)

Kaip piešti ant nagų? 77 nuotraukos Kaip išmokti piešti ir ką galima piešti ant nagų? Kaip padaryti iškilusius piešinius? Nubrėžkite tiesias ir kitas linijas (17)

Čia puiki galimybė žaisti gali būti vadinama fantazijos „šypsenos“ atlikimo technika. Pavyzdžiui, akcentinį nagą galite paryškinti ne tradiciniu, o nėriniuotu „šypsenu“, piešdami pačius smulkiausius raištelius, o kraštus pabrėždami kontūru. Likusius nagus galima padaryti naudojant ombre, klasikinio ar prancūziško dizaino techniką, nesvarbu, ar tai tradicinė, ar apversta striukė. Šiandien itin madinga „šypsenos“ zoną paryškinti piešiniais, dizainą pabrėžti kontūriniais potėpiais, derinti su nuplėšiama folija. Pavyzdžiui, vietoj tradicinės „šypsenos“ galite pavaizduoti voveraites, kates, sniego senius, gėlių elementus, lapus, žvaigždes.

Kaip piešti ant nagų? 77 nuotraukos Kaip išmokti piešti ir ką galima piešti ant nagų? Kaip padaryti iškilusius piešinius? Nubrėžkite tiesias ir kitas linijas (18)

Kaip piešti ant nagų? 77 nuotraukos Kaip išmokti piešti ir ką galima piešti ant nagų? Kaip padaryti iškilusius piešinius? Nubrėžkite tiesias ir kitas linijas (19)

Kaip piešti ant nagų? 77 nuotraukos Kaip išmokti piešti ir ką galima piešti ant nagų? Kaip padaryti iškilusius piešinius? Nubrėžkite tiesias ir kitas linijas (20)

Kaip piešti ant nagų? 77 nuotraukos Kaip išmokti piešti ir ką galima piešti ant nagų? Kaip padaryti iškilusius piešinius? Nubrėžkite tiesias ir kitas linijas (21)

Kaip piešti ant nagų? 77 nuotraukos Kaip išmokti piešti ir ką galima piešti ant nagų? Kaip padaryti iškilusius piešinius? Nubrėžkite tiesias ir kitas linijas (22)

10

nuotraukos

Treniruočių kortelės

Piešimo sunkumai gali būti susiję su skirtingo dydžio nagų plokštelėmis. Tokiu atveju treniruočių kortelės su įvairiais raštais bus puikus sprendimas pradedančiajam meistrui. Teptuku braukdamas vieną paveikslėlį po kito meistras lavins smulkių elementų piešimo įgūdžius.

Šiandien tokias korteles galima išduoti internetu arba atsisiųsti iš interneto spausdinant įprastu spausdintuvu.

Kaip piešti ant nagų? 77 nuotraukos Kaip išmokti piešti ir ką galima piešti ant nagų? Kaip padaryti iškilusius piešinius? Nubrėžkite tiesias ir kitas linijas (23)

Kaip piešti ant nagų? 77 nuotraukos Kaip išmokti piešti ir ką galima piešti ant nagų? Kaip padaryti iškilusius piešinius? Nubrėžkite tiesias ir kitas linijas (24)

Žemėlapiai yra lapai su vaizdais, kurie yra šiek tiek panašūs į mokyklos mokymo programą. Kiekviena eilutė susideda iš kelių įprastų medetkų su tuo pačiu paveikslėliu. Iš pradžių jis yra visiškai atsekamas, belieka tik jį apjuosti. Artėjant eilės pabaigai meistras vis daugiau elementų turi atlikti pačiam.

Šios treniruočių kortelės yra labai patogios, padidina meistro įgūdžius, nes darant piešinį ant nagų neturėtų būti jokių trūkumų. Kiekviena linija bus nubrėžta vieną kartą, be dažymo, todėl žemėlapius galima vadinti įrankiu, leidžiančiu pasiekti pasitikėjimą piešiant.

Verta paminėti, kad šiandien jų temos nėra tokios plačios, tačiau jei norite, galite praktikuotis mokydamiesi monogramų posūkių, tiesių geometrinio dizaino linijų, gyvūnų atspaudų ir Naujųjų metų vaizdų.

Kaip piešti ant nagų? 77 nuotraukos Kaip išmokti piešti ir ką galima piešti ant nagų? Kaip padaryti iškilusius piešinius? Nubrėžkite tiesias ir kitas linijas (25)

(Video) Chalk Line Basics

Kaip piešti ant nagų? 77 nuotraukos Kaip išmokti piešti ir ką galima piešti ant nagų? Kaip padaryti iškilusius piešinius? Nubrėžkite tiesias ir kitas linijas (26)

Kaip piešti ant nagų? 77 nuotraukos Kaip išmokti piešti ir ką galima piešti ant nagų? Kaip padaryti iškilusius piešinius? Nubrėžkite tiesias ir kitas linijas (27)

Ko reikia?

Kiekvienam dizainui darbe naudojamas rinkinys, kuriame bus dehidratatorius, gruntas, pagrindas, pigmentai, viršus.

Geriau naudoti hibridines dangas: jos ant nagų išsilaiko mažiausiai dvi savaites, o tuo pačiu atrodo taip, lyg ką tik būtų atliktas manikiūras.

Nago plokštelei nuriebalinti reikalingas dehidratatorius, gruntas bus tam tikras gruntas arba rišiklis, užtikrinantis aukštą dangos sukibimą su nagu. Pagrindas bus atsakingas už dangos patvarumą, pigmentai naudojami spalvotam pagrindui sukurti, viršus sandarins visą dizainą.

Kaip piešti ant nagų? 77 nuotraukos Kaip išmokti piešti ir ką galima piešti ant nagų? Kaip padaryti iškilusius piešinius? Nubrėžkite tiesias ir kitas linijas (28)

Kaip piešti ant nagų? 77 nuotraukos Kaip išmokti piešti ir ką galima piešti ant nagų? Kaip padaryti iškilusius piešinius? Nubrėžkite tiesias ir kitas linijas (29)

Kaip piešti ant nagų? 77 nuotraukos Kaip išmokti piešti ir ką galima piešti ant nagų? Kaip padaryti iškilusius piešinius? Nubrėžkite tiesias ir kitas linijas (30)

Tiesiogiai piešimui gali prireikti skirtingų dydžių taškų (specialių pagaliukų su metalinių rutuliukų pavidalo priedais), įvairaus ilgio ir storio manikiūro šepetėlių.

Meistro patogumui jie sunumeruoti ir turi savo pavadinimus.

Pavyzdžiui, vėduoklės formos sukuria pagrindą ombre dizainui, Gzhel nupieštas plokščiame kvadrate, kinų tapyba yra nuožulni. Šis teptukas naudojamas dažymui vieno brūkšnio technika. Meninei tapybai naudojami linijiniai šepečiai, susidedantys iš 7-20 plaukelių.

Kaip piešti ant nagų? 77 nuotraukos Kaip išmokti piešti ir ką galima piešti ant nagų? Kaip padaryti iškilusius piešinius? Nubrėžkite tiesias ir kitas linijas (31)

Be to, vienas iš dažymo būdų (šlapias dizainas) apima įprastų butelių šepečių, kuriais tepamas gelinis lakas, naudojimą. Buitiniai piešimo įrankiai gali būti mediniai dantų krapštukai, paprastos rankinės adatos. Pasirinkimai nėra patys patogiausi, o tai įrodo gatavo modelio kokybę.

Nubrėžti linijas linijiniu teptuku lengviau. Be to, jie pasirodo lygesni.

Kalbant apie dažymo pigmentus, jų pasirinkimas priklauso nuo menininko pageidavimų.Ant nagų galite dažyti vandens pagrindu pagamintais akriliniais dažais (parinktys menininkams skirtų rinkinių pavidalu, o ne mokykliniais dažais), specialiais hibridiniais geliais, kurie džiovinami UV arba LED lempoje. Be to, piešimui galite naudoti pačius gelinius lakus. Kad piešinio kokybė nenukentėtų, dažų pigmentacija turi būti pakankama: sunku dažyti permatoma medžiaga.

Kaip piešti ant nagų? 77 nuotraukos Kaip išmokti piešti ir ką galima piešti ant nagų? Kaip padaryti iškilusius piešinius? Nubrėžkite tiesias ir kitas linijas (32)

Be to, reikia atsižvelgti į tai, kad praskiedus viršutine dalimi jis taps ne tik plonesnis, bet ir skaidresnis. Be pigmentų, turėsite pasirūpinti ir paletės buvimu. Jei neturite, galite pasidaryti iš maistinės folijos gabalėlio. Jei planuojate naudoti akrilinius dažus nagams dažyti, turite paruošti nedidelį indą su paprastu vandeniu. Tokie dažai po džiovinimo užšąla, o jei kompozicija nebus laiku nuplaunama nuo teptuko, ją teks išmesti.

Norėdami dirbti su helio dažais, turite paruošti skystį gelinio lako pašalinimui. Darbo metu juo galima nuvalyti šepetėlį ar taškus. Be to, turėtumėte iš anksto įsigyti manikiūro servetėles be pūkelių. Tūrinėms technikoms naudojamas įvairių atspalvių modeliuojantis gelis. Taip pat reikės specialaus skysčio, kuris naudojamas kartu su modeliuojančiu geliu.

Įdomūs įrankiai, kuriuos galite naudoti savo darbe, yra specialūs piešimo rašikliai. Jų galuose gali būti ne tik rašomasis strypas, bet ir paprasto rašto antspaudai. Su tokiais įrankiais patogu dirbti dėl ekonomiškumo, tačiau profesionaliam dizainui vis tiek verta įsigyti šepetėlius ir taškelius.

Kaip piešti ant nagų? 77 nuotraukos Kaip išmokti piešti ir ką galima piešti ant nagų? Kaip padaryti iškilusius piešinius? Nubrėžkite tiesias ir kitas linijas (33)

Įvairių technikų ypatybės

Verta nedelsiant nustatyti pagrindinius piešimo būdus. Taškais galite piešti širdeles, linijas, taškus. Elemento tipas priklausys nuo rutulio dydžio įrankio gale.

Kaip piešti ant nagų? 77 nuotraukos Kaip išmokti piešti ir ką galima piešti ant nagų? Kaip padaryti iškilusius piešinius? Nubrėžkite tiesias ir kitas linijas (34)

Kaip piešti ant nagų? 77 nuotraukos Kaip išmokti piešti ir ką galima piešti ant nagų? Kaip padaryti iškilusius piešinius? Nubrėžkite tiesias ir kitas linijas (35)

Kaip piešti ant nagų? 77 nuotraukos Kaip išmokti piešti ir ką galima piešti ant nagų? Kaip padaryti iškilusius piešinius? Nubrėžkite tiesias ir kitas linijas (36)

Taškinis dažymas yra pats paprasčiausias ir tinkamiausias pradedantiesiems. Belieka pridurti, kad šiandien jis yra labai populiarus dėl mehendi ir boho modelių aktualumo.

Kad dizainas atrodytų profesionaliai, reikia naudoti skirtingų dydžių kamuoliukų taškus. Iš taškų galite išdėlioti visas kompozicijas, naudodami rinkinį su skirtingo skersmens rutuliais. Linijos brėžiamos plonais instrumentais. Kalbant apie šepečius, čia svarbūs dalykai yra jų ilgis ir storis. Pamušalas piešia plonas ir tiesias linijas. Dažymui naudokite trumpesnius teptukus.

Išmokti piešti taisyklingai ir estetiškai patraukliai, kaip ir nagų priežiūros profesionalams, gali kiekviena moteris, kuri turi kantrybės, tikslumo ir užsispyrimo. Tapybos technika skiriasi. Pavyzdžiui, šiandien aktualios kelios technikos: kinų tapyba, mehendi, šlapio dizaino ir akvarelės tapyba. Kalbant apie pastarąjį, jai naudojamos meninės akvarelės, nutapytos ant šlapio, grubaus pagrindo.

Kaip piešti ant nagų? 77 nuotraukos Kaip išmokti piešti ir ką galima piešti ant nagų? Kaip padaryti iškilusius piešinius? Nubrėžkite tiesias ir kitas linijas (37)

Drėgnam variantui naudokite specialius pagrindus (baltus arba skaidrius) su žydėjimo efektu. Tokie piešiniai atrodo kaip šedevras, o jie gaunami iš įprastų dažytų žvaigždžių ir juostelių. Dėkite kablelius, sekdami ratu, akimirksniu pavirskite rože su sklandžiu pustonių perėjimu. Linijos iš karto paverčiamos vilkdalgiais ir lelijais.

Kaip piešti ant nagų? 77 nuotraukos Kaip išmokti piešti ir ką galima piešti ant nagų? Kaip padaryti iškilusius piešinius? Nubrėžkite tiesias ir kitas linijas (38)

Kinų tapyboje abiejose nuožulniojo šepetėlio pusėse tepami du kontrastingi dažai. Vienu brūkštelėjimu suformuojami žiedpumpuriai ir atviri žiedlapiai, taip pat lapai. Šis piešinys atrodo švelniai ir efektyviai, taip pat profesionaliai. Šiuo principu galite piešti įvairias gėles, įskaitant lelijas, tulpes, orchidėjas.

Kaip piešti ant nagų? 77 nuotraukos Kaip išmokti piešti ir ką galima piešti ant nagų? Kaip padaryti iškilusius piešinius? Nubrėžkite tiesias ir kitas linijas (39)

(Video) #194. Stitch Braids 4 BEGINNERS

Lygios linijos brėžiamos teptuku ilgais plaukeliais. Išgaubti raštai kuriami trumpų šerių šepečiais, taip pat 20-30 plaukelių analogais lengvam reljefui sukurti (pavyzdžiui, kai ant akcentinio nago reikia nupiešti paauksuotą karūnėlę ar monogramą). Plonais šepetėliais (00) jie nubrėžia ypač plonas linijas ir smulkius paveikslo elementus.

Įdomus niuansas yra tai, kad pagal kai kuriuos brėžinius reikalaujama iš anksto atlikti apatinį dažymą.

Kaip piešti ant nagų? 77 nuotraukos Kaip išmokti piešti ir ką galima piešti ant nagų? Kaip padaryti iškilusius piešinius? Nubrėžkite tiesias ir kitas linijas (40)

Gražios idėjos

Piešimas yra kūrybinė veikla, todėl jai nėra ribų. Tačiau vaizdai turi būti tinkami konkrečiam rinkiniui.

Vasarą tai gali būti gėlės:

 • lelijos;
 • rožės;
 • kiaulpienės;
 • ramunėlių;
 • aguonos;
 • rainelės.

Kaip piešti ant nagų? 77 nuotraukos Kaip išmokti piešti ir ką galima piešti ant nagų? Kaip padaryti iškilusius piešinius? Nubrėžkite tiesias ir kitas linijas (41)

Kaip piešti ant nagų? 77 nuotraukos Kaip išmokti piešti ir ką galima piešti ant nagų? Kaip padaryti iškilusius piešinius? Nubrėžkite tiesias ir kitas linijas (42)

Kaip piešti ant nagų? 77 nuotraukos Kaip išmokti piešti ir ką galima piešti ant nagų? Kaip padaryti iškilusius piešinius? Nubrėžkite tiesias ir kitas linijas (43)

Visų rūšių vabzdžiai taip pat yra gera idėja:

 • Gegužės vabalai;
 • drugeliai;
 • laumžirgiai;
 • vorai.

Kaip piešti ant nagų? 77 nuotraukos Kaip išmokti piešti ir ką galima piešti ant nagų? Kaip padaryti iškilusius piešinius? Nubrėžkite tiesias ir kitas linijas (44)

Kaip piešti ant nagų? 77 nuotraukos Kaip išmokti piešti ir ką galima piešti ant nagų? Kaip padaryti iškilusius piešinius? Nubrėžkite tiesias ir kitas linijas (45)

Kaip piešti ant nagų? 77 nuotraukos Kaip išmokti piešti ir ką galima piešti ant nagų? Kaip padaryti iškilusius piešinius? Nubrėžkite tiesias ir kitas linijas (46)

Įvairūs vaisiai puikiai atrodo vasaros dizaine, pavyzdžiui:

 • Braškių;
 • kivio, obuolio, arbūzo, citrinos griežinėlių.

Kaip piešti ant nagų? 77 nuotraukos Kaip išmokti piešti ir ką galima piešti ant nagų? Kaip padaryti iškilusius piešinius? Nubrėžkite tiesias ir kitas linijas (47)

Kaip piešti ant nagų? 77 nuotraukos Kaip išmokti piešti ir ką galima piešti ant nagų? Kaip padaryti iškilusius piešinius? Nubrėžkite tiesias ir kitas linijas (48)

Kaip piešti ant nagų? 77 nuotraukos Kaip išmokti piešti ir ką galima piešti ant nagų? Kaip padaryti iškilusius piešinius? Nubrėžkite tiesias ir kitas linijas (49)

Rudeninį manikiūrą galima papuošti spalvingais lapeliais, lietaus lašeliais, uogų, grybų nuotraukomis. Rudeniniam Helovino rinkiniui galite nupiešti skorpioną, baisius moliūgus, kaukoles, voratinklius ir panašią atributiką.

Žiemą galite sukurti tūrinį megztos tekstūros dizainą, piešti naujametinius žaislus, eglės šakas su sniegu, elnius, sniego senius.

Kaip piešti ant nagų? 77 nuotraukos Kaip išmokti piešti ir ką galima piešti ant nagų? Kaip padaryti iškilusius piešinius? Nubrėžkite tiesias ir kitas linijas (53)

Kaip piešti ant nagų? 77 nuotraukos Kaip išmokti piešti ir ką galima piešti ant nagų? Kaip padaryti iškilusius piešinius? Nubrėžkite tiesias ir kitas linijas (54)

Pavasarį galite kreiptis į gėlių temą.

Kaip piešti ant nagų? 77 nuotraukos Kaip išmokti piešti ir ką galima piešti ant nagų? Kaip padaryti iškilusius piešinius? Nubrėžkite tiesias ir kitas linijas (55)

Taip pat ant nagų galite piešti geometrinius vaizdus. Šiandien ypač madingi pailgi trikampiai, linijos su ant jų esančiais taškais ir tuščiavidurės geometrinės figūros, taip pat geometriniu stiliumi piešti gyvūnai. Madingi taškais ir linijomis sukurti etniniai raštai.

Kaip piešti ant nagų? 77 nuotraukos Kaip išmokti piešti ir ką galima piešti ant nagų? Kaip padaryti iškilusius piešinius? Nubrėžkite tiesias ir kitas linijas (56)

Kaip piešti ant nagų? 77 nuotraukos Kaip išmokti piešti ir ką galima piešti ant nagų? Kaip padaryti iškilusius piešinius? Nubrėžkite tiesias ir kitas linijas (57)

Kaip piešti ant nagų? 77 nuotraukos Kaip išmokti piešti ir ką galima piešti ant nagų? Kaip padaryti iškilusius piešinius? Nubrėžkite tiesias ir kitas linijas (58)

Nėriniai, monogramos ir didelės gėlės yra neįtikėtinai populiarūs. Aktualu yra kriauklės, paukščių plunksnos, akys, karūnos, lūpos, katės ir širdys.

Kaip piešti ant nagų? 77 nuotraukos Kaip išmokti piešti ir ką galima piešti ant nagų? Kaip padaryti iškilusius piešinius? Nubrėžkite tiesias ir kitas linijas (59)

Kaip piešti ant nagų? 77 nuotraukos Kaip išmokti piešti ir ką galima piešti ant nagų? Kaip padaryti iškilusius piešinius? Nubrėžkite tiesias ir kitas linijas (60)

Kaip piešti ant nagų? 77 nuotraukos Kaip išmokti piešti ir ką galima piešti ant nagų? Kaip padaryti iškilusius piešinius? Nubrėžkite tiesias ir kitas linijas (61)

Kaip piešti?

Kad piešinys būtų išgaubtas, reikia padaryti apatinį dažymą. Pavyzdžiui, auksinei karūnai pirmiausia teks užtepti juodą piešinio kontūrą ir tik po to auksiniais dažais.

Jei planuojate naudoti modeliavimo gelį, jiems nereikės tiek dažyti, kiek nulipdyti vaizdą teptuku.

Šiems tikslams medžiaga pirmiausia turi būti užtepama lašeliu ant nago, o tada šepetėliu, modeliuojant formą.

Jei planuojate gaminti gėlę, teks rinkti gelį kiekvienam žiedlapiui, paskleidus jį reikiamoje vietoje ir šiek tiek ištempiant šepetėliu. Galite pasiimti spalvotą gelį. Jei norite nupiešti rožę ant viso nago, turite atlikti savotišką spiralę, paimti gelį ir padaryti jį žiedlapis po žiedlapio. Piešiant drugelį, gauta masė tempiama teptuku. Toks manikiūras gali būti papuoštas mažais kristalais ir sultiniais.

Kaip piešti ant nagų? 77 nuotraukos Kaip išmokti piešti ir ką galima piešti ant nagų? Kaip padaryti iškilusius piešinius? Nubrėžkite tiesias ir kitas linijas (62)

Norėdami padaryti tiesią liniją, turite pasiimti įdėklą (šepetį su ilgais plaukais). Būtina greitai ir užtikrintai nešti išilgai nago plokštelės. Jei reikia lenktos linijos, ji taip pat turėtų būti viena, greitai atlikta, be dažymo. Įdėklus labai paprasta naudoti, surinkti dažai tolygiai ir tolygiai krenta ant nago.

Bet koks piešinys turi savo vykdymo niuansus. Pavyzdžiui, po kiekvieno piešimo etapo dizainą reikia išdžiovinti specialioje lempoje, kad dažai nesusiteptų į nesuprantamą spalvos dėmę.

Kaip piešti ant nagų? 77 nuotraukos Kaip išmokti piešti ir ką galima piešti ant nagų? Kaip padaryti iškilusius piešinius? Nubrėžkite tiesias ir kitas linijas (63)

Pažvelkime į kelių vaizdų kūrimo pagrindus.

Garbanos

Įvairių tipų garbanos gali papuošti net lakoniškiausią manikiūrą. Tuo pačiu metu, kad jie atrodytų gražiai ir profesionaliai, turėsite išmokti naudoti šepečius su ilgais plaukais. Ploniems nėriniams naudokite 7 plaukų šepečius. Ant teptuko piešiami dažai, įdėkite juos į reikiamą vietą ir nubrėžkite lenktą liniją. Tuo pačiu metu iš pradžių gausis gražus siauras lašelis, o linija baigsis labai plonai, todėl iš garbanų bus galima komponuoti įvairias puokštes ir pynimus.

Šiuo principu galite sukurti garbanas ir spiralės tipą. Be to, juos tikrai galima sujungti į vieną raštą, besitęsiantį per visą nago plokštelės plotą. Išdžiūvus, garbanas galima pasidabruoti, padengiant jas sidabriniu laku. Jei norite nupieštam nėriniui suteikti apimties, iškart po piešimo galite juos pabarstyti akriliniu cukrumi ir išdžiovinti lempoje. Dizainas pasirodys labai gražus ir neįprastas.

Jei norite, galite papuošti akmenukais ar sultiniais.

Kaip piešti ant nagų? 77 nuotraukos Kaip išmokti piešti ir ką galima piešti ant nagų? Kaip padaryti iškilusius piešinius? Nubrėžkite tiesias ir kitas linijas (64)

Vaisiai

Vaisiai gali būti dažomi įvairiais būdais. Tuo pačiu metu jie ypač gražiai atrodo kirpti. Jei reikia piešti, pavyzdžiui, kivi, pirmiausia foną padarykite žalią.Tada jie paima šepetį su vidutinio plauko, pamerkite jį į baltus dažus ir piešia vaisiaus centrą puslankiu. Po to su viršutine dalimi praskiedžiami balti dažai ir nubrėžiamos venos, brėžiant linijas nuo nago krašto iki šerdies.

Toliau išvedami juodi dažai su viršūne ir jais tarp baltų ištraukiamos gyslos. Tada jie paima baltą pigmentą ir, neplatindami viršaus, ryškiau dažo venas. Po to taškeliais dedami juodi grūdeliai, į juos dedami balti paryškinimai. Jie paima pagrindą ir lašina lašus taškų pagalba. Tada dizainas užplombuojamas.

Kaip piešti ant nagų? 77 nuotraukos Kaip išmokti piešti ir ką galima piešti ant nagų? Kaip padaryti iškilusius piešinius? Nubrėžkite tiesias ir kitas linijas (65)

Kaip piešti ant nagų? 77 nuotraukos Kaip išmokti piešti ir ką galima piešti ant nagų? Kaip padaryti iškilusius piešinius? Nubrėžkite tiesias ir kitas linijas (66)

Gėlės

    Gėlės, pagamintos naudojant žydėjimo techniką, atrodo nuostabiai. Juos pasigaminsite vos per kelias minutes. Nudažius nagą, ant jo užtepamas specialus pagrindas su žydėjimo (išsiskleidimo) efektu. Iš karto po to plonu vidutinio ilgio šepetėliu nupieškite snaigę su šešiais spinduliais. Šiuo atveju kiekvienas išimamas iš vidurio. Dažymui naudojami lakai su sklaidos efektu arba geliai.

    Piešinys pasklis, linijos pavirs žiedlapiais vos per pusę minutės. Pasiekus pageidaujamą paskleidimo rezultatą, dizainas siunčiamas į lempą. Tada tarp žiedlapių nubrėžiama daugiau linijų, šį kartą nubrėžiant jas link vidurio. Jie vėl laukia, kol jie išplis ir virs žiedlapiais, ir tuoj pat išdžiūsta lempoje. Po to liks tik kai kuriose vietose baltais dažais nubrėžti žiedlapių kontūrus.

    Viduryje galite klijuoti kalnų krištolas arba putojančius akmenėlius.

    Kaip piešti ant nagų? 77 nuotraukos Kaip išmokti piešti ir ką galima piešti ant nagų? Kaip padaryti iškilusius piešinius? Nubrėžkite tiesias ir kitas linijas (67)

    Iš šio vaizdo įrašo sužinosite, kaip piešti gėles ant nagų.

    Top Articles
    Latest Posts
    Article information

    Author: Patricia Veum II

    Last Updated: 10/20/2022

    Views: 5804

    Rating: 4.3 / 5 (64 voted)

    Reviews: 87% of readers found this page helpful

    Author information

    Name: Patricia Veum II

    Birthday: 1994-12-16

    Address: 2064 Little Summit, Goldieton, MS 97651-0862

    Phone: +6873952696715

    Job: Principal Officer

    Hobby: Rafting, Cabaret, Candle making, Jigsaw puzzles, Inline skating, Magic, Graffiti

    Introduction: My name is Patricia Veum II, I am a vast, combative, smiling, famous, inexpensive, zealous, sparkling person who loves writing and wants to share my knowledge and understanding with you.