Ką iš tikrųjų reiškia amžina meilė ir kaip ją branginti (+ citatos) - meilės pokalbiai | Rugsėjis 2022 (2022)

Ką iš tikrųjų reiškia amžina meilė ir kaip ją branginti (+ citatos) - meilės pokalbiai | Rugsėjis 2022 (1)

Ar žinote, ką iš tikrųjų reiškia amžina meilė? Tai daug daugiau nei tai, ką žiūrime televizijos laidose ar skaitome meilės romanuose ir knygose.


Ieškojau jo reikšmės anglų kalbos žodyne ir jame tai paaiškinama kaip „stiprių jausmų kitam žmogui, kurie greičiausiai nepasikeis“.

Ar sutiktumėte su šiuo apibrėžimu? Sąžiningai, negaliu su tuo sutikti, nes man tai prastas ir pernelyg supaprastintas apibrėžimas. Dalis „tikėtina, kad nepasikeis“ man skamba ypač neteisingai.Nemirštanti meilė yra nuolatinė; jis yra nuolatinis ir amžinas. man tai dviejų žmonių meilės istorija, kuri neturi pabaigos. Tai ypatinga, tikra, tikra meilė kad net mirtis negali palaužti.

Deja, dauguma žmonių šiuos du žodžius šiais laikais vartoja ir supranta labai neteisingai.


Jie tai sako, kai iš tikrųjų to neturi omeny ir nejaučia, todėl šiandien mums tapo sunku patikėti tokia meile.

Bet, patikėkite manimi, ji egzistuoja ir niekada neturėtumėte prarasti tikėjimo juo, nes vieną dieną tai atsitiks ir jums. Vieną dieną jūs sutiksite savo sielos draugas ir jie parodys, koks ypatingas ir gražus tas jausmas.Turinys Rodyti 1 Kas yra nemirtinga meilė? du 8 sveiki būdai praktikuoti nemirštančią meilę santykiuose 3 Įsipareigojimas 4 Švęskite savo meilę kiekvieną dieną 5 Suteikdami jų poreikius lygiaverčiams ar aukščiau savo 6 Kokybiškai praleisti laiką kartu 7 Būkite didžiausias jų gerbėjas 8 Taip pat svarbi fizinė meilė 9 Būk meilesnis 10 Smulkmenos svarbiausios vienuolika Nemirštančios meilės citatos 12 Išvada

Kas yra nemirtinga meilė?

Ką iš tikrųjų reiškia amžina meilė ir kaip ją branginti (+ citatos) - meilės pokalbiai | Rugsėjis 2022 (2)

Daugelis žmonių pasakytų, kad tai tas pats, kas tikra meilė, bet aš sakau, kad tai kur kas daugiau.

Galite tikrai ką nors mylėti, o vieną dieną jūsų jausmai gali tiesiog išnykti... galite palikti tą žmogų ir pamiršti apie jį taip, kaip niekada jo nemylėjote.


Na, tai yra pagrindinis skirtumas tarp nemirtingo ir tikra meilė . Kalbant apie nemirštančią meilę, negalima pamiršti.

Jūsų jausmai kitam žmogui niekada visiškai neišnyks, kad ir kas nutiktų tarp jūsų.

Mylėsi juos amžinai ir dar labiau. Jūs juos mylėsite, net jei Dievas juos iš jūsų atims.


Ta meilė bus vienintelė konstanta tavo gyvenime. Visi kiti dalykai jūsų gyvenime gali pasikeisti, bet jūsų jausmai tam žmogui visada išliks tokie patys.

Kai galvojame apie tą nemirštančią, amžiną meilę, į galvą ateina du dalykai. Pirmoji – tai meilė, kurią jaučiame savo Kūrėjui, o antroji – tėvų meilė savo vaikui.


Manau, kad visi sutiktume, kad tai yra tyriausios, giliausios, stipriausios ir galingiausios meilės rūšys, o šios meilės rūšys neabejotinai yra tikriausios nemirtingos meilės apibrėžimai.

Ką iš tikrųjų reiškia amžina meilė ir kaip ją branginti (+ citatos) - meilės pokalbiai | Rugsėjis 2022 (3)

(Video) Meet the Mormons Official Movie (International Version) - Full HD


Ši amžina meilė sukuria ryšį tarp dviejų žmonių... stiprų ir galingą ryšį, kurio niekas ir niekas negali nutraukti.

Tai yra tada, kai du žmonės nusprendžia eiti per gyvenimą susikibę už rankų ir pažada vienas kitam, kad niekada nepaleis vienas kito rankos, kad ir kas nutiktų.

Ši nemirtinga, amžina meilė reiškia mylėti ką nors tokį, koks jis iš tikrųjų yra. Tai reiškia mylėti ką nors giliai, nuoširdžiai ir besąlygiškai, nepaisant visų trūkumų ir netobulumų, kuriuos tas žmogus gali turėti.

Kai mes kam nors jaučiame tokią amžiną meilę, tas žmogus tampa tavo pasauliu. Esate pasirengęs paaukoti viską, kad išlaikytumėte juos šalia.

Jūsų pagrindinis tikslas visą likusį gyvenimą bus, kad tas žmogus jaustųsi gerbiamas, palaikomas ir, žinoma, svarbiausia – mylimas.

Dabar galbūt galvojate, kaip tai tas pats, kas besąlygiškai ką nors mylėti.

taip, besąlygiška meilė yra gana panašus į nemirštančią meilę, bet vėlgi, ji taip pat gali išnykti, o ši nemirtinga meilė negali.

Ir dėl to jis toks ypatingas, toks unikalus. Štai kodėl tai yra tyriausia ir giliausia meilės rūšis. Štai kodėl ši amžina meilės rūšis yra pati galingiausia jėga visoje visatoje.

8 sveiki būdai praktikuoti nemirštančią meilę santykiuose

Įsipareigojimas

Ką iš tikrųjų reiškia amžina meilė ir kaip ją branginti (+ citatos) - meilės pokalbiai | Rugsėjis 2022 (4)

Jei pažadate save kažkam amžina meile, vadinasi, turite būti įsipareigojo jiems ir tik jiems.

Tai reiškia, kad turite jais visiškai pasitikėti ir parodyti, kad jie taip pat gali pasitikėti jumis.

Tai reiškia, kad jūs turite priimti tą žmogų tokį, koks jis yra, ir jokiu būdu nebandyti jo pakeisti. Jūs turite priimti jų trūkumus ir netobulumus ir mylėti juos nepaisant viso to.

Tas asmuo turėtų dalyvauti visuose jūsų ateities planuose, nes galų gale, jie yra vieninteliai, su kuriais matote save savo ateityje.

Švęskite savo meilę kiekvieną dieną

Ką iš tikrųjų reiškia amžina meilė ir kaip ją branginti (+ citatos) - meilės pokalbiai | Rugsėjis 2022 (5)

Jūsų meilė yra didžiausias jūsų gyvenimo motyvatorius, ir ji nusipelno būti švenčiama kiekvieną dieną. Niekada nelaikykite savo antrosios pusės savaime suprantamu dalyku, nes jie visada turėtų būti jūsų prioritetų sąrašo viršuje.

Raskite būdą, kaip kiekvieną dieną parodyti savo partneriui, kaip stipriai jį mylite ir kiek jis jums reiškia.

Jie užima ypatingiausią vietą jūsų gyvenime ir jūsų širdyje, ir jūs turėtumėte jiems nuolat tai priminti.

Kiekviena diena yra Valentino diena poroms, kurios myli vienas kitą taip amžinai, nemirštant.

Turite išlaikyti tą kibirkštį savo santykiuose, nes be jos negalėsite ištesėti nemirtingos meilės pažado.

(Video) Shanghai Yuuki(上海遊記) 11-21 Ryunosuke Akutagawa (Audiobook)

Suteikdami jų poreikius lygiaverčiams ar aukščiau savo

Ką iš tikrųjų reiškia amžina meilė ir kaip ją branginti (+ citatos) - meilės pokalbiai | Rugsėjis 2022 (6)

Kai tikrai mylite ką nors ir manote, kad mylėsite jį amžinai, jo poreikiai bus tokie pat ar net svarbesni nei jūsų.

Nemirštanti meilė yra nesavanaudiška. Tai reiškia, kad esate pasirengęs kito žmogaus laimę iškelti aukščiau už savo.

Tai nereiškia, kad turėtumėte ignoruoti savo poreikius; tai tiesiog reiškia, kad pirmenybę teikiate savo meilei virš visko.

Kokybiškai praleisti laiką kartu

Ką iš tikrųjų reiškia amžina meilė ir kaip ją branginti (+ citatos) - meilės pokalbiai | Rugsėjis 2022 (7)

Jei kažkam jaučiate tokią meilę, tą žmogų padarysite savo gyvenimo prioritetu. Tai reiškia, kad visada būsite pasiruošę skirti jiems laiko, jei jiems jūsų prireiks, net ir jūsų įtempčiausiu grafiku.

Nesvarbu, kiek laiko esate kartu, jūs vis tiek stengsitės pažinti vienas kitą, nes norėsite žinoti kiekvieną smulkmeną apie savo partnerį, ir tai tikrai sukurs tvirtą, nenutrūkstamą ryšį tarp jūsų. .

Būkite didžiausias jų gerbėjas

Ką iš tikrųjų reiškia amžina meilė ir kaip ją branginti (+ citatos) - meilės pokalbiai | Rugsėjis 2022 (8)

Nesvarbu, ką jūsų partneris norėtų daryti, ir net jei kartais nesutinkate su jo sprendimais, visada turėtumėte būti už jo ir palaikyti juos kiekviename gyvenimo žingsnyje.

Visada būti šalia savo partnerio yra tikra, amžina meilė. Jūsų santykiai visada bus nebaigti, todėl dėkite pastangas, kurkite juos kartu ir kartu pasensite.

Taip pat svarbi fizinė meilė

Ką iš tikrųjų reiškia amžina meilė ir kaip ją branginti (+ citatos) - meilės pokalbiai | Rugsėjis 2022 (9)

Intymumas o fizinis prisilietimas taip pat vaidina svarbų vaidmenį išreiškiant jūsų amžiną meilę savo SO. Būtent dėl ​​to jūsų santykiuose dega ta liepsna.

Netikėtai pabučiuok savo partnerį. Pabučiuok jiems ranką arba pabučiuok į kaktą. Parodykite savo meilę per fizinis prisilietimas nes tai pagerins jūsų tarpusavio pasitikėjimą ir sustiprins jūsų emocinį ryšį.

Būk meilesnis

Ką iš tikrųjų reiškia amžina meilė ir kaip ją branginti (+ citatos) - meilės pokalbiai | Rugsėjis 2022 (10)

Nebūkite romantiški ir meilūs tik ypatingomis progomis. Jūsų partneris nusipelno būti išlepintas meilė kiekvieną dieną.

Jiems reikėtų nuolat priminti, kaip stipriai juos mylite ir rūpinatės. Kiekvieną dieną turėtumėte pabandyti parodyti jiems, kiek daug jie jums reiškia.

Nelaukite kokios nors ypatingos progos nustebinti juos dovana. Įsigykite jiems papuošalą ar naują knygą vien dėl to ir pridėkite sveikinimo atviruką su gražia romantiška žinute.

Suplanuokite romantišką savaitgalio išvyką tik dviese. Būkite kvaili ir flirtuokite vienas šalia kito, ir nesvarbu, kiek laiko esate kartu, visada turėtumėte elgtis kaip du „pamišę įsimylėję“ paaugliai.

Smulkmenos svarbiausios

Ką iš tikrųjų reiškia amžina meilė ir kaip ją branginti (+ citatos) - meilės pokalbiai | Rugsėjis 2022 (11)

Tikra istorija yra ta maži dalykai svarbiausia, kai kalbama apie šią neblėstančią, amžiną meilės rūšį.

Taip kasdien bendrauji ir elgiesi su savo partneriu. Tai yra tas labanaktis bučinys, kurį joms dovanojate kiekvieną vakarą prieš miegą, kad tik palinkėtumėte saldžių sapnų.

Tai yra tada, kai siunčiate jiems žinutes vidury dienos, kad pasakytumėte, kad jų pasiilgote arba kad pamatytumėte, kaip sekasi.

Tai yra tada, kai atliekate jiems nedidelį nugaros masažą po varginančios dienos darbe arba mažus meilės raštelius, kuriuos paliekate jų priešpiečių dėžutėje ar namuose.

Taip pat tada, kai be jokios priežasties nustebinate juos dovana arba gaminate mėgstamą patiekalą ir nustebinate romantiška vakariene.

Tai yra keletas smulkmenų, kurias galime padaryti kiekvieną dieną dėl savo artimųjų, ir tie dalykai yra svarbiausi, nes jie iš tikrųjų yra didžiausias nemirštančios meilės rodiklis.

Nemirštančios meilės citatos

Ką iš tikrųjų reiškia amžina meilė ir kaip ją branginti (+ citatos) - meilės pokalbiai | Rugsėjis 2022 (12)

Tikroji nemirštančios meilės prasmė taip pat gali būti paaiškinta tiesiog per šias citatas, todėl tikrai svarbu jas patikrinti.

Be to, aš kalbėjau apie tas smulkmenas, kurios yra svarbiausios santykiuose, na, tai jūsų galimybė būti romantiškam ir parodyti savo TAI, kaip juos mylite.

1. „Ištikimybė uždega nemirštančią meilę“. – Šubha Vilas

2. „Meilė yra kaip draugystė, kuri užsiliepsnojo. Pradžioje liepsna, labai graži, dažnai karšta ir nuožmi, bet vis tiek tik šviesi ir mirganti. Meilei senstant, mūsų širdys bręsta, o mūsų meilė tampa tarsi anglis, giliai deganti ir neužgesinama. - Bruce Lee

3. „Tada aš šypsausi ir skubu . . . Negaliu padėti! Aš garbinu tavo siluetą. Kaip aš žiūriu ir negaliu nežiūrėti. Įkišu rankas į tavo raudonus plaukus. Nuostabu žinoti, kad suradai mano nemirštančią meilę. Bet dabar aš baigsiu tai, pasakysiu labanakt ir lauksiu dienos, kad būčiau su tavimi per naktį ir pabusčiau su tavimi glėbyje po ryto šviesa. – Hazel Cartwright

4. „Neribota nemirtinga meilė, kuri šviečia aplink mane kaip milijonas saulių, šaukia mane ir toliau visoje visatoje“. - Džonas Lenonas

5. „Žmogus, kuris niekada man nekalbėjo apie meilę, kuriam niekada to nereikėjo, nes žinojau, kad jis mane myli taip pat, kaip ir aš žinojau, kad gyvenu. Nes ten, kur visa meilė, kalbėti nereikia. Tai viskas. Tai nemirtinga. Ir to užtenka“. – Diana Gabaldon

6. „Trys sėkmingos dviejų... humoro, įsipareigojimo ir nemirštančios meilės sąjungos sudedamosios dalys“. – Bilas Kosbis

7. „Nemirštanti meilė, dėmesys ir pasiaukojimas yra esminis kuras santykiuose“. – Alok Jagawat

8. „Neturiu tau nieko pasiūlyti, išskyrus nemirštančią mano sudaužytos širdies meilę“. – Zanarkadijos angivelas

9. „Kai kuriems žmonėms meilė yra nemirtinga, net jei žmogus prarado partnerį“. – Diana Palmer

10. „Meilė yra nemirtinga, dėl to jaučiuosi tikras. Turiu omenyje gilią, nuolatinę, branginančią meilę. Meilė, kuri suteikia apsaugą taip pat, kaip tu, mano angelas sargas, teikei man apsaugą dar ilgai po tavo išvykimo, ir toliau teiki šią dieną... Meilė anapus mirties – meilė, kuri gyvą daro gyvenimą! – Ruskinas Bondas

Ką iš tikrųjų reiškia amžina meilė ir kaip ją branginti (+ citatos) - meilės pokalbiai | Rugsėjis 2022 (13)

11. „Išmokta pamoka: niekada nelaikykite savo artimųjų kaip savaime suprantamų dalykų. Ir jei jums kada nors pasisekė rasti tą žmogų, kuris verčia jus mylėti labiau, nei bet kuris kitas žmogus gali priversti jus mylėti, kiekvieną dieną kartu elgiatės taip, lyg ji būtų paskutinė. Jūs branginate kiekvieną akimirką“. – Sebastian Cole, Smėlio doleris: Nemirštančios meilės istorija

12. „Jei ji tave myli atgal, nė viena moteris nesiskųs dėl valandos, jei vyras jai paskambins paskelbti savo nemirštančią meilę“. – Linda Kage

13. „Galbūt tu niekada nesuvoksi mano beprotybės, bet ji slypi už mano nemirštančios meilės tau. Tu esi mano visko objektas. Atsiprašau, kad pastaruoju metu buvau kvailas“. – Crystal Woods, Rašyk taip, lyg niekas neskaitytų 2

14. „Prieš pažadėdami kam nors savo amžiną meilę, priversk jį pažadėti, kad nemirs“. – Robertas Breaultas

15. „Nemanykite, kad tai yra pabaiga. Pagalvokite apie tai kaip apie amžinybės pradžią kartu. Aš visada tave mylėjau, visada mylėsiu. Dangus nestovės tarp mūsų ir pragaras neturi įniršio, kuris galėtų degti pakankamai ryškiai, kad atitrauktų mane nuo tavęs. – Grace Willows, „Rašymas meilei“.

16. „Ar ji vis dar mylėjo jį taip, kaip sakė visada mylėsianti? Laikas keičia žmones, ir net tie, kurie teigia, kad meilė nesibaigia, pasikeičia širdimi, kai yra įskaudinti. – Ella Dominguez

17. „Tėtis tave myli mirštančia ir pragariška meile“, – sakė jauniausia mergina. „Nemirštama“, – pataisė vyriausia mergina. 'Ir amžina'. – Martina Leavitt

18. „Aš jį mylėjau. Nekenčiau jo. Norėjau jį pabučiuoti. Norėjau jį pasmaugti. Buvau vaikščiojantis, kalbėjęs prieštaravimas. Buvo dienų, kai mane taip draskė prieštaringos emocijos, kad maniau, kad būsiu perplėštas per pusę. Spoksodama į savo geriausią draugą ir slaptą nemirštančios meilės objektą, galvojau, ar kada nors išlipsiu iš šio beprotiško emocijų traukinio, besisukančio manyje. Man nepatiko taip jaustis, bet tiesa ta, kad neprisiminiau, kada nejaučiau tokio skausmingo poreikio visiškai pasinerti į visus dalykus Danielis Lowe'as. – A. Meredith Walters

19. „Vieną dieną būsi senas ir susiraukšlėjęs, o aš vis tiek tave mylėsiu“. – V.E. Švabas

20. „Nemirštanti meilė yra daugelio spynų raktas“. – Alok Jagawat

Išvada

Ką iš tikrųjų reiškia amžina meilė ir kaip ją branginti (+ citatos) - meilės pokalbiai | Rugsėjis 2022 (14)

Nemirštanti meilė yra tyriausia, gražiausia ir sąžiningiausia meilės rūšis. Bet, deja, šiandien tai labai reta.

Jis pasiklydo kažkur šiame blogame, labai pažeistame pasaulyje. Tai tiesiog negalėjo išgyventi šiais blogais laikais, nes yra tokia tyra ir sąžininga. Šiais laikais meilė, apskritai, kai kuriems žmonėms tapo paprastu žodžiu.

Negalite patikėti, kai kas nors sako, kad meilė, kurią jie jaučia jums, yra amžina, nes tai per stiprus jausmas, kad tikėtumėte iš tokio žmogaus.

Jei turite ką nors, kas įrodė, kad myli jus nuoširdžiai ir besąlygiškai, tuomet nuoširdžiai patariu tuo žmogumi rūpintis ir tuo pačiu atsilyginti už tuos jausmus.

Šiandien tikrai labai retai pavyksta sutikti žmogų, kuris jus taip mylės, todėl, jei esate toks laimingas žmogus, laikykitės to žmogaus ir niekada jo nepaleiskite.

Jei sutikote tokią meilę, niekada nedarykite ko nors, kad sukeltumėte jai pavojų ir kiekvieną savo gyvenimo sekundę būkite dėkingi Dievui už tai, kad Jis suteikė jums galimybę ir atsiuntė jums žmogų, kuris pakeitė jūsų mąstymą apie tikrąją. , nemirtinga meilė.

Top Articles

You might also like

Latest Posts

Article information

Author: Amb. Frankie Simonis

Last Updated: 11/02/2022

Views: 5748

Rating: 4.6 / 5 (76 voted)

Reviews: 91% of readers found this page helpful

Author information

Name: Amb. Frankie Simonis

Birthday: 1998-02-19

Address: 64841 Delmar Isle, North Wiley, OR 74073

Phone: +17844167847676

Job: Forward IT Agent

Hobby: LARPing, Kitesurfing, Sewing, Digital arts, Sand art, Gardening, Dance

Introduction: My name is Amb. Frankie Simonis, I am a hilarious, enchanting, energetic, cooperative, innocent, cute, joyous person who loves writing and wants to share my knowledge and understanding with you.