AŠ NEŽINAU, KĄ DARYTI SU SAVO GYVENIMU! 5 ŽINGSNIAI, KAIP ATSIKRATYTI - GYVENIMO POTENCIALAS (2022)

AŠ NEŽINAU, KĄ DARYTI SU SAVO GYVENIMU! 5 ŽINGSNIAI, KAIP ATSIKRATYTI - GYVENIMO POTENCIALAS (1)

Aš nežinau, ką daryti su savo gyvenimu! Jei pastebi, kad tai sakai, tu ne vienas. Žmonėms įprasta patekti į tašką, kuriame jie jaučiasi įstrigę ar be krypties. Tai gali atsirasti dėl netinkamo sprendimų priėmimo arba nesugebėjimo apskritai priimti sprendimus.

Man neįdomu, ką tu darai pragyvenimui. Aš noriu žinoti, ko tau skauda, ​​ir jei išdrįsi svajoti patenkinti savo širdies ilgesį. Man neįdomu, kiek tau metų. Noriu sužinoti, ar rizikuosite atrodyti kaip kvailys dėl meilės, dėl savo svajonės, dėl nuotykio būti gyvam. -Oriah kalnų svajotojas

Ši būsena, kai nežinote, ką toliau daryti, taikoma daugeliui žmonių, bet kokio amžiaus ir skirtingu jūsų gyvenimo metu.

Nesvarbu, ar baigiame vidurinę mokyklą, ar pasirenkame savo karjeros kelią, ar atsigauname po širdies skausmo, ar esame atleisti, ar išeiname į pensiją, visi turime savo gyvenimo tašką, kuriame galime nežinoti, ką daryti toliau.

Mūsų ieškomi atsakymai ar sprendimai skiriasi atsižvelgiant į tai, kur esame savo gyvenime.

Jaunas absolventas daugiausia dėmesio skirs atsakymui į šį klausimą atsižvelgiant į jų ateitį ir tinkamos karjeros pasirinkimą. Pradėjęs išeiti į pensiją asmuo užduos šį klausimą tikėdamasis padaryti tai, kas jo gyvenime yra vertinga. Neseniai išsiskyrusi jauna mama užduos šį klausimą tikėdamasi rasti atsakymą, kuris leis jai išgyventi dar vieną dieną.

Asmeniškai aš atradau, kad atlikę šiuos 5 veiksmus, galėsite sužinoti, ką daryti su savo gyvenimu, gerai jaustis ir nesuvokti.

(Video) Kaip žinoti ką daryti gyvenime

1. Judėkite ir išsivalykite

Nežinoti, ko norite, yra daug geriau nei tiksliai žinoti, ko norite, bet negalite to gauti, bent jau turite vilties. Reklama

Kartą teko susidurti su labai sudėtingu ir emocingu laiku; viskas, ką galėjau padaryti, buvo pagalvoti, ką turėčiau padaryti, kad patektų į kitą dieną.

Nebuvo minčių nei apie tai, ką norėčiau veikti ateityje, nei apie tai, kaip norėčiau savo gyvenimo. Tiesiog reikėjo išgyventi iš vienos dienos į kitą.

Man šiuo sunkiu metu, kai sakiau sau, nežinau, ką daryti su savo gyvenimu, mankšta buvo sprendimas, padedantis išgyventi savo dieną.

Kiekvieną rytą mano signalizacija įsijungdavo 6 val. Prie lovos turėčiau paruošti savo važiavimo įrankius. Apsirengiau, išėjau pro duris ir pradėjau bėgioti 45 minutes.

Ilgą laiką buvo sunku pakilti iš lovos ir eiti bėgti, nes norėjau tiesiog pasislėpti. Laikui bėgant, aš pradėjau laukti rytinio bėgimo, nes jaučiausi labiau energingas ir geriau miegojau.

AŠ NEŽINAU, KĄ DARYTI SU SAVO GYVENIMU! 5 ŽINGSNIAI, KAIP ATSIKRATYTI - GYVENIMO POTENCIALAS (2)

Tai gali būti ne rytinis bėgimas, tačiau radus judėjimo būdą, galima išvalyti mintis ir pagerinti bendrą požiūrį[1]. Daugybė tyrimų[du]pastebėjo, kad mankšta sumažina depresijos simptomus, o tai gali sukurti erdvę jūsų galvoje, kurią turite apgalvoti savo tolesniuose gyvenimo žingsniuose.

Nesvarbu, ar tai bėgiojimas ryte, joga po pietų, ar dviračių sportas savaitgaliais, raskite tai, kas tinka jums ir jūsų gyvenimo būdui. Reklama

(Video) Apie Dvasinį Pasaulį

2. Pažadink savo sąmoningą protą ir apribok pasirinkimą

Niekas nedarys tavo gyvenimo už tave. Turite tai padaryti patys, nesvarbu, ar esate turtingas, ar vargšas, ar neturite pinigų, ar juos uždirbate - juokingos laimės ar baisios neteisybės naudos gavėjas ... Savęs gailėjimas yra aklavietė. Galite pasirinkti važiuoti žemyn. Tik jūs nuspręsite likti ten stovėti arba apsisukti ir išvažiuoti. -Cheryl Stryed.

Gyvenimas nėra nuspėjamas, o sprendimai, kuriais siekiame atsakyti į savo gyvenimo klausimus, ne visada būna gražiai suvynioti. Nėra taisyklių, kurių reikia laikytis, ir jūs turite sunkiai dirbti, kad apibrėžtumėte savo gyvenimo kelią, kai nežinote, ką daryti su savo gyvenimu.

Pažadinti sąmoningą protą priimti savo realybę ir priimti pokyčius yra vienas žingsnis link sužinoti, ką turime daryti toliau savo gyvenime.

Mes tampame paralyžiuoti, o ne išlaisvinami pasirinkimo galios. Kai mums pateikiama per daug galimybių, mūsų smegenys nežino, ką su viskuo daryti.

Tyrimai parodė, kad pasirinkus yra gera vieta[3]. Jei turime per mažai, jaučiamės riboti. Jei turime per daug, jaučiamės priblokšti.

Kaip tai paverčia jūsų kasdienybę? Jei keičiate karjeros sritis ir nesate tikri, į ką pereiti, apsiribokite galimybėmis iki penkių ar šešių galimų sričių. Pasirinkite pažymėti vieną iš sąrašo kas kelias dienas, kai tik šiek tiek pasistengsite. Kai jūsų smegenys sutelkia dėmesį į vis mažiau pasirinkimų, bus lengviau pamatyti kryptį, kuria tikrai norite eiti.

3. Ženkite mažais žingsneliais naudodamiesi 30 dienų iššūkiu

Norėdami perprogramuoti savo sąmoningą protą ir nustoti sakyti, kad nežinau, ką daryti su savo gyvenimu, išsikelkite sau 30 dienų iššūkį.

Galite paklausti, kodėl 30 dienų? Nes taip maži žingsniai, kuriuos žengi, palaipsniui tampa tavo galingais įpročiais. (Tiesą sakant, šių mažų įpročių galia viršija jūsų įsivaizdavimą! Štai kodėl .) Reklama

(Video) All it takes is 10 mindful minutes | Andy Puddicombe

Termino nustatymas stipriai veikia motyvaciją. Tyrimai ne kartą parodė, kad net ir patys nustatyti terminai gali sumažinti atidėliojimą ir padėti priimti sprendimus geriau[4].

Pabandykite nustatyti vieną ar tris tikslus, kuriuos turite pasiekti per 30 dienų iššūkį. Gal norite išmokti koduoti. Nusistatykite savaitinius tikslus, susijusius su nemokamais internetiniais kursais, ir iki mėnesio pabaigos turėsite daug žinių.

O galbūt norite praleisti daugiau laiko su savo vaikais. Pasistenkite, kad kiekvieną savaitę būtų viena šeimos naktis, kai visą dėmesį skiriate savo vaikams. Jūs netgi galite leisti jiems padėti planuoti, ką veiksite tą ypatingą naktį.

Pasiekę šiuos tikslus po mėnesio, gausite pasitikėjimą ir tikėjimas savimi tęsti. Tai taip pat padeda jums nieko nedaryti, kol jaučiatės įstrigę. Kai žinosite, kad galite pasiekti vieną tikslą, toliau sieksite vis daugiau.

4. Ieškokite kitų, kurie ten buvo, išminties

Kuo daugiau žmogaus žinios apie tai, kas buvo padaryta, tuo didesnė bus jo galia žinoti, ką daryti. -Benjaminas Disraeli

Skaityti kitų žmonių pasakojimus apie tai, kaip jie gyveno, savo gyvenimo filosofijas ir kaip jie įveikė savo gyvenimo iššūkius, gali būti geras motyvacijos ir žinių šaltinis, kai sakote, kad nežinau, ką daryti su savo gyvenimu.

Jų istorijos gali jus įkvėpti ir motyvuoti, ypač kai nesate tikri dėl savo tolesnių žingsnių. Dar geriau, suraskite savo gyvenime žmogų, patekusį į panašią situaciją, kurioje dabar atsidūrėte. Paklauskite, kaip jie tai išgyveno, kokius žingsnius ėmėsi ir kaip pakeitė savo požiūrį. Jums nereikia mokytis tik iš patirties; taip pat galite pasimokyti iš kitų patirties.

„Lifehack“ įkūrėjas ir generalinis direktorius Leonas Ho išgyveno daugybę pakilimų ir nuosmukių gyvenime ir sukūrė sistemą, kuri gali padėti įveikti dabartinius iššūkius. Jis turi viską, kas parašyta knygoje Pagrindinis gyvenimo aprašymas , gaukite jo kopiją, kad sužinotumėte daugiau!Reklama

(Video) Creative Society Unites Everyone

5. Sužinokite apie save

Bet kuriuo sprendimo momentu geriausias dalykas, kurį galite padaryti, yra teisingas dalykas, kitas geriausias dalykas yra neteisingas dalykas, o blogiausias dalykas, kurį galite padaryti, yra niekas. -Teodoras Rooseveltas.

Sužinokite, kas jūs esate, kokios jūsų aistros ir ką norite daryti su savo gyvenimu. Jei jaučiatės įstrigęs, tai gali būti tiesiog todėl, kad praradote ryšį su tikriausiu savimi. Jei atsiribojote nuo savo tikslų ir svajonių, bus nepaprastai sunku sugrįžti į savo vėžes.

Norėdami judėti į priekį, turite atsisakyti savo praeities ir priimti pokyčius. Su pokyčiais ateina iš naujo. Jei nežinai, kas esi ir ko nori, tai žymiai apsunkina judėjimą į priekį savo gyvenime.

Turėdamas a gyvenimo planas ir vizija ir žinojimas apie savo tikslą ir tai, kaip norite gyventi, yra jūsų pasitikėjimo, atsparumo, drąsos ir atskaitomybės ugdymo pagrindai.

Turėdami tikslą ir viziją, nebūsite paralyžiuoti baimės nežinoti, ką daryti; pasinaudosite ja kaip galimybe patirti gyvenimą.

Jei nežinote, nuo ko pradėti, sudarykite prioritetų sąrašą. Iš ten galite nustatyti, kur iš tikrųjų norite įdėti savo energiją ir kurios gyvenimo sritys gali panaudoti jūsų dėmesį. Norėdami pradėti, galbūt norėsite imtis šį nemokamą gyvenimo įvertinimą ir gaukite pasirinktinę ataskaitą, kad sužinotumėte, kuriems gyvenimo aspektams pirmiausia reikia skirti daugiau dėmesio.

Paskutinės mintys

Jei sakote, kad nežinau, ką daryti su savo gyvenimu, apsvarstykite šias strategijas, kurias pasidalinau, kad ilgainiui pagerintumėte jūsų gyvenimą. Galbūt atrandi, kad tau patinka rašyti ar nori pradėti verslą. Galite kurti iš šių dalykų ir susikurti gyvenimą, kurį mėgstate gyventi.

Tai sunki kelionė, tačiau ji taip pat naudinga, nes atrasite savo gyvenimo tikslą ir atrasite aistrą. Jūs žinosite, ką turite padaryti savo gyvenime, ir veiksmus, kuriuos turite atlikti norėdami ten patekti! Reklama

(Video) Moterų lyderystė ir didelis našumas – „Virtual Frontier E 50“.

Daugiau patarimų, kurie padės jums sekti kelią

  • Kaip tau būti ištikimam, kai gyvenimas tave pašalina
  • 12 dalykų, kuriuos turėtumėte prisiminti, pasijutus pamestiems gyvenime
  • Kaip atrasti save, kai pasiklydote gyvenime

Panašus nuotraukų kreditas: Toa Heftiba per unsplash.com

Nuoroda

[1] ^ Ateities treniruotės: Psichikos sveikatos savaitė: 4 psichinės sveikatos pranašumai
[du] ^ Aleksandrijos medicinos žurnalas: Pratimai kaip depresijos gydymo būdas: pasakojimo apžvalga
[3] ^ Gamtos žmogaus elgesys: Pasirinkimo perkrova sumažina pasirinktos nustatytos vertės nervinius parašus nugaros striatume ir priekinėje cingulinėje žievėje
[4] ^ Globėjas: Terminų galia

Videos

1. rastros de amor?
(Aloise Aloise)
2. #ŽalgirisOnAir #40 Augustine Rubit
(BC Zalgiris Kaunas)
3. High Density 2022
(The Barista League)
4. Miego mokslas: kaip geriau miegoti „DrJ9 Live“
(Dr. Janine Bowring, ND)
5. Gydymo reiškinys - dokumentinis filmas - 3 dalis
(Bruno Gröning Freundeskreis)
6. Depresijos gydymas be vaistų
(Sveikatos Kodas)

You might also like

Latest Posts

Article information

Author: Tuan Roob DDS

Last Updated: 11/10/2022

Views: 5680

Rating: 4.1 / 5 (42 voted)

Reviews: 89% of readers found this page helpful

Author information

Name: Tuan Roob DDS

Birthday: 1999-11-20

Address: Suite 592 642 Pfannerstill Island, South Keila, LA 74970-3076

Phone: +9617721773649

Job: Marketing Producer

Hobby: Skydiving, Flag Football, Knitting, Running, Lego building, Hunting, Juggling

Introduction: My name is Tuan Roob DDS, I am a friendly, good, energetic, faithful, fantastic, gentle, enchanting person who loves writing and wants to share my knowledge and understanding with you.