9 geriausios programos, kurias reikia piešti mobiliajame telefone - „Android“ vadovai (2023)

9 geriausios programos, kurias reikia piešti mobiliajame telefone - „Android“ vadovai (1)

Išryškinant savo meninę pusę reikia skirti tam šiek tiek laiko, kai tik galite.Šiandien jums nereikia šepetėlio ir drobės. Technologijų dėka visa tai pateko į antrą planą ir profesionaliam piešiniui nupiešti pakanka turėti telefoną ar planšetinį kompiuterį.

„Android“ sistemoje turite programų, kurias galite piešti mobiliaisiais telefonais, yra keletas patobulinimų nei kiti, tačiau kiekvienas turi svarbias funkcijas. Kiekvienas iš jų leis mums išsaugoti projektus, o kiekvieną iš jų galima atspausdinti tokiu dydžiu, kad pakabintų ant sienos, tarsi tai būtų paveikslas.

Rodiklis

  • 1 Popierius
  • 2 Artflow
  • 3 begalinė dailininkas
  • 4 „Ibis Paint X“
  • 5 "Adobe Photoshop Sketch"
  • 6 Adobe Illustrator piešti
  • 7 „PicsArt“ spalva
  • 8 Repaper studija
  • 9 Piešimo stalas

Popierius

9 geriausios programos, kurias reikia piešti mobiliajame telefone - „Android“ vadovai (2)

Puiki programa sukurti bet kokio tipo piešinius yra „PaperDraw“, taip pat žinomas kaip „PaperColor“ ir yra visiškai ispaniškas. Atidarius jį bus rodoma labai draugiška sąsaja, jis turi didelę spalvų paletę ir pieštukus, kad būtų galima piešti bet kokio tipo objektus.

Be to, kad imituojame teptuką, galime piešti grafičius, yra keletas šepetėlių stilių, jis taip pat turi beveik begalinę spalvų biblioteką. Be to, galite naudoti liniuotę ir trintuką, kad galėtumėte nubrėžti linijas tiesias linijas arba pašalinkite kažką konkretaus, kuriame mums nepavyko.

Jis turi pagrindinį žemėlapį, kuris padės išmokti piešti, jei jūsų supratimas nėra per didelis, mes galime įdėti atvaizdą ir jį atsekti, kad pašalintume pelėsį. Tai leidžia jums sukurti rašysenos parašą, kai darbas bus baigtas, kad žinotumėte, jog jis jūsų, o kai juo dalijatės, tas ženklas lieka.

Gerai yra tai, kad galite pasidalinti savo darbais socialiniuose tinkluose ar bet kurioje programoje, nes galite tai padaryti naudodamiesi pačiu įrankiu. Programa viršija 10 milijonų atsisiuntimų ir tai yra vienas iš tų, į kuriuos turėtumėte atsižvelgti, kad jį būtų lengviau naudoti, palyginti su likusiais.

9 geriausios programos, kurias reikia piešti mobiliajame telefone - „Android“ vadovai (3)

9 geriausios programos, kurias reikia piešti mobiliajame telefone - „Android“ vadovai (4)

parsisiųstiQR kodas

Programuotojas: „Colorfit“

Kaina: nemokamai

Artflow

9 geriausios programos, kurias reikia piešti mobiliajame telefone - „Android“ vadovai (5)

Jei norite programos, kuri siūlo išsamų piešinių leidimą, yra „ArtFlow“, gerai žinomas, nes jis buvo prieinamas daugelį metų. Nemokamas leidimas turi tam tikrų apribojimų, tačiau jei nuspręsite padaryti nedidelę išlaidų sumą, turėsite visus priedus už maždaug 5,50 euro sumą.

Daugiau nei 20 šepečių galite nupiešti bet ką Galima naudoti paleidus ir palaikant jautrius slėgiui rašiklius. Jis palaiko iš viso tris sluoksnius, kiekvienas iš jų suteiks jums svarbią erdvę, kad galėtumėte sukurti bet kokį animacinį filmą, peizažą ar bet ką, kas tik šauna į galvą.

Tarp „ArtFlow“ funkcijų yra didelio našumo dažų variklis, slėgio modeliavimas prisilietimams, kaukių pasirinkimas ir 10 sluoksnių filtrai. Parama importavimui ir eksportui yra gana plati, nes ji priima JPG, PNG ir PSD („PhotoShop“ dokumentas).

Tai prideda „NVIDIA DirectStylus“ palaikymą, yra įkvėptas „Material Design“, yra gana greitas, platus, intuityvus ir turi gana aiškią ir prieinamą sąsają. Jis sveria mažiau nei 12 megabaitų ir pasiekia milijoną atsisiuntimų apytiksliai, yra viena iš daugelio žmonių rekomenduojamų programų.

begalinė dailininkas

9 geriausios programos, kurias reikia piešti mobiliajame telefone - „Android“ vadovai (8)

Tai galima laikyti dažais, turinčiais didžiausią charakteristikų skydą būti beveik begaliniu, kai reikia nupiešti viską, kas tau nutinka tą akimirką. „Infinite Painter“ iš viso yra 80 pritaikomų šepetėlių, kurie yra gana galingi naudojant kiekvieną iš jų.

Taikant integruotus pirkinius programa yra nemokama, savaitę galime naudoti „Pro“ versiją, jei iš anksto norime ją įsigyti už beveik identišką „Artflow“ kainą (5,99 euro). Nemokama versija suteiks mums daug funkcijų ir mes turėsime daugybę jo paslaugų, bet ne visus šepetėlius.

Tarp jo savybių yra daugiau nei 160 šepečių, juos galima sukonfigūruoti taip, kad tiktų vartotojui, keturios simetrijos, sluoksniai ir derinys, sukurtų švarias linijas ir daug daugiau. Taip pat galite piešti 3D miesto peizažus su penkiais skirtingais vadovais ir kitais objektais.

Pridėkite parinktį dažyti, klonuoti ir redaguoti spalvomis, skystinti, raštuoti, pjaustyti ar net pridėti filtrą. Įrankių juostą gali konfigūruoti vartotojai. Tarp kitų variantų galime apversti ar pasukti drobę. Pasiekite 10 milijonų atsisiuntimų ir „Android“ sveria mažiau nei 50 megabaitų.

9 geriausios programos, kurias reikia piešti mobiliajame telefone - „Android“ vadovai (9)

9 geriausios programos, kurias reikia piešti mobiliajame telefone - „Android“ vadovai (10)

parsisiųstiQR kodas

Kaina: nemokamai

(Video) I GOT INFECTED FROM GOING OUT THE COUNTRY **BAD EXPERIENCE**

„Ibis Paint X“

9 geriausios programos, kurias reikia piešti mobiliajame telefone - „Android“ vadovai (11)

„Ibis Paint X“ programa yra viena populiariausių, tiek, kad ji yra labiausiai atsisiųsta „Play“ parduotuvėje, o nuo jos įkėlimo į „Play“ parduotuvę atsisiųsta apie 50 milijonų. Galite pasirinkti drobės dydį, daugiau nei 142 skirtingus teptukus, filtrus, sluoksnius, rėmelius ir kitus įrankius.

Jame yra 2.500 skirtingų medžiagų, daugiau nei 800 skirtingų šriftų, 27 maišymo režimai ir piešimo proceso įrašymas, kuriuos galima pasirinkti vartotojui. Piešimo patirtis yra gana sklandiTaip pat yra keletas paveikslų eskizų, kad būtų galima sekti procesą ir atlikti dalykus, kurie atrodo gana profesionalūs.

Be funkcijų kurti brėžinius, „Ibis Paint X“ suteikia galimybę pasidalinti piešiniais socialiniuose tinkluose įprastus, kuriuos naudojate, taip pat tiesioginių pranešimų klientams, „Telegram“, „WhatsApp“ ir kitiems, pvz., „Facebook Messenger“, tiesiogiai turėdami tiesioginę prieigą prie kiekvienos programos.

Tarp galimų filtrų yra tono kreivė, įrašantys žemėlapių filtrus, debesies filtrus, svarbiausius šriftus ir svarbiausias medžiagas. Programa sveria maždaug 27 megabaitus, yra nemokama ir siūlo pirkimus programoje skirtingomis kainomis, bet ne daugiau kaip 8,99 euro.

"Adobe Photoshop Sketch"

9 geriausios programos, kurias reikia piešti mobiliajame telefone - „Android“ vadovai (14)

„Adobe Photoshop Sketch“ programa yra nemokama bet kuriam „Android“ įrenginiui, apima iš viso penkis pritaikomus teptukus ir sluoksnius su transformavimo įrankiais. Tegul keli vaizdai susilieja skirtingais sluoksniais, jis taip pat turi skirtingas drobes, kuriose galima nupiešti viską, kas tuo metu jums nutinka.

Mes turime prieigą prie 11 įrankių, kad galėtume pakoreguoti spalvą, dydį, neskaidrumą ir sujungti brėžinius, jei norime, keliais paprastais pelės paspaudimais. Įrankiai pertvarkomi atsižvelgiant į jūsų poreikius, geriausia vienoje pusėje įdėti tai, ką naudojate daugiausia, o į kitą - mažiau.

„Adobe Photoshop Sketch“ turi galimybę siųsti eskizus kitoms firmos programoms, tokioms kaip „Photoshop“ ar „Illustrator“. Šiuo metu jį atsisiuntė daugiau nei 5 milijonai žmonių ir užima apie 40-50 megabaitų, nors tai labai priklausys nuo sistemos, kurioje jis įdiegtas.

9 geriausios programos, kurias reikia piešti mobiliajame telefone - „Android“ vadovai (15)

Programa parduotuvėje nerasta. 🙁

Adobe Illustrator piešti

9 geriausios programos, kurias reikia piešti mobiliajame telefone - „Android“ vadovai (16)

(Video) 'Ryan's World' Star Marvels At Seeing Himself Everywhere

Kitas nemokamas „Adobe“ įrankis, pvz., „Adobe Photoshop Sketch“. Pagal numatytuosius nustatymus „Adobe Illustrator Draw“ prideda penkis šepetėlius, kuriuos galite pritaikyti atidarę programą, kuriuos galima reguliuoti piešiant ir piešiant sluoksniais.

Brėžiniai, sukurti naudojant „Adobe Illustrator Draw“, įrašomi į PSD, visa tai norint eksportuoti į bet kurią iš „Adobe“ programų. Kaip ir „Sketch“, juos galima eksportuoti su kitais įrankiais kaip „Photoshop“ programa ar gerai žinomas „Illustrator“, yra mokama.

Tai vektorinio tipo piešimo programa, jis turi x64 priartinimą, kad viską pritaikytų labai detaliai, ir gali piešti penkis pieštukų antgalius. Šablonai yra suderinami, kiekvienas iš jų yra būtinas norint sukurti piešinį meniniu būdu. Nuo tada, kai jis buvo oficialiai išleistas, jį atsisiuntė daugiau nei 10 milijonų žmonių.

9 geriausios programos, kurias reikia piešti mobiliajame telefone - „Android“ vadovai (17)

9 geriausios programos, kurias reikia piešti mobiliajame telefone - „Android“ vadovai (18)

RegistruotisQR kodas

Programuotojas: plaušamolis

Kaina: Bus paskelbta

„PicsArt“ spalva

9 geriausios programos, kurias reikia piešti mobiliajame telefone - „Android“ vadovai (19)

„PicsArt Color“ yra pilnas komplektas, jei norite išryškinti savo geriausią meninę pusęKadangi kuriant piešinį reikia naudoti jų profesionalius teptukus. Tai tinka žmonėms, turintiems tiek pagrindinį, tiek aukštesnį lygį, priklausomai nuo to, kurį turėsite, galėsite gauti daugiau naudos iš šios programos.

Jis turi spalvų maišytuvą, daugiasluoksnį darbą, pritaikomus šepetėlius ir teptuką, kuris išryškina bet kurio vaizdų objekto tekstūrą. Tarp jūsų galimybių yra savęs atkūrimo režimas jei pamestumėte piešinį, kurį ištrynėte per klaidą. Atsisiuntė daugiau nei 10 milijonų žmonių.

Repaper studija

9 geriausios programos, kurias reikia piešti mobiliajame telefone - „Android“ vadovai (22)

„Repaper Studio“ buvo sukurta, kad galėtumėte jį visur pasiimti ir piešti tai, ką matote šiuo metu, tai greitai įvykdo ir visada suteikia mums prieigą prie kelių funkcijų. Jame yra daug įvairių šepetėlių, vaizdų importavimas ir trijų sluoksnių valdymas kiekviename piešinyje.

Eksportas yra viena iš jos stipriųjų pusių, palaikomi formatai yra JPEG, PNG, PSD, SVG ir MP4Be to, galimybė juo dalytis tinkluose yra dar vienas teigiamas programos taškas. Turint daugiau nei 50.000 XNUMX atsisiuntimų, reikia išbandyti tai anksčiau nei kas kitas.

9 geriausios programos, kurias reikia piešti mobiliajame telefone - „Android“ vadovai (23)

9 geriausios programos, kurias reikia piešti mobiliajame telefone - „Android“ vadovai (24)

parsisiųstiQR kodas

Programuotojas: iskn

Kaina: nemokamai

Piešimo stalas

9 geriausios programos, kurias reikia piešti mobiliajame telefone - „Android“ vadovai (25)

„Drawing Desk“ įrankyje yra 4 skirtingi piešimo režimai: Vaikų stalas, „Doodle“ stalas, „Sketch Desk“ ir „Photo Desk“. Pirmasis yra skirtas vaikams, kad kiekvienas iš jų gautų kuo daugiau, ir svarbu, kad jie tai panaudotų prisidėdami prie bėgant laikui besiformuojančio meno.

Galite sukurti bet kokio tipo piešinius, nuo standartinių iki profesionalių, tik šiek tiek žinodami apie šios programos teptukus, sluoksnius ir kitas galimybes. Piešimo stalas yra vienas iš išsamiausių šiandien. Šiandien atsisiųsta daugiau nei 5 milijonai ir sveria mažiau nei 70 megabaitų.


Top Articles
Latest Posts
Article information

Author: Van Hayes

Last Updated: 01/29/2023

Views: 5808

Rating: 4.6 / 5 (66 voted)

Reviews: 89% of readers found this page helpful

Author information

Name: Van Hayes

Birthday: 1994-06-07

Address: 2004 Kling Rapid, New Destiny, MT 64658-2367

Phone: +512425013758

Job: National Farming Director

Hobby: Reading, Polo, Genealogy, amateur radio, Scouting, Stand-up comedy, Cryptography

Introduction: My name is Van Hayes, I am a thankful, friendly, smiling, calm, powerful, fine, enthusiastic person who loves writing and wants to share my knowledge and understanding with you.